Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 20 éves lány vagyok és kislány...

20 éves lány vagyok és kislány korom óta szeretnék modell lenni, de egy testi hiba miatt sosem mertem próbálkozni. Szerintetek érdemes lenne?

Figyelt kérdés
174 cm és 56 kg vagyok.Fehér bőröm van,hamvas barna hajam és zöld szemem.Teljesen elégedett vagyok magammal,a bőröm makulátlan,az alakomat karban tartom rendszeres sportolással,és megfelelő étrenddel,és az arcom is szép.Sokan mondták már hogy hasonlítok Angela Lindvall-ra ( [link] bökkenő csak az hogy az egyik szemgolyóm 1 milliméterrel kisebb a másiknál,és nem tud minden irányba mozogni.Ez külsőleg kb. olyan mint Paris Hilton szeme ( [link] ; [link] ; [link] egy kicsit szerintem rosszabb is.A kérdésem az lenne hogy ezzel együtt érdemes lenne próbálkozni a modellkedéssel vagy kiröhögnének hogy mit akarok én itt?Illetve nem vagyok túl "öreg" hozzá?Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 8. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak,linkelgetsz itt minden féle képet.

De az egyik sem te vagy!

Tegyél fel magadról fotót!És akkor tudunk mondani valamit!:)

22/L

2013. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem szeretnék magamról kitenni.Ezeket csak olyan támpontként linkeltem.
2013. jún. 8. 17:05
 3/15 anonim válasza:

igen tegyél fel magadról képet és akkor tudok rendes választ adni!!!


de sztem el mehetsz ha tényleg olyan makulátlan a tested a fotós úgy is látja , hogy hogyan kell majd téged előnyösen lefotózni végülis azért fotós

2013. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ügynökséghez be aztán ott megmondják :)
2013. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Parisnek plasztikával b.aszták el a szemét, egyébként meg hogy akarsz így modell lenni? Azokat a képeket szerinted nem fogja senki látni? Mi csak akkor tudunk értelmes választ adni, ha látjuk miről van szó, nem kell támpont meg mittudomén mi..
2013. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
[link] ha meg így nézel ki,mint ő,("hasonlítok rá" akkor miért nem a saját képedet teszed ki?
2013. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj, de bírom az ilyen kérdéseket... cm, súly, + "szerintem szép vagyok" lehetek modell? Áh ezt kép nélkül nem lehet eldönteni. A másik meg, hogy ha nem akarsz képet küldeni magadról, akkor miért akarsz modell lenni? Őket fotózzák, mindenhova kikerül a képük. Akkor nem szégyellnéd magad, csak itt?
2013. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
...
2013. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy modell ismerősöm és neki is ilyen a szeme. Hajrá próbáld meg.
2013. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha modell akarsz lenni, akkor kénytelen leszel elviselni a fotók nyilvános megjelenését.


Szerintem először tedd rendbe az önértékelésed, mert totál világos, hogy nem fogadtad el saját magad.

2013. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!