Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes-e beiratni énektanárhoz?

Érdemes-e beiratni énektanárhoz?

Figyelt kérdés
7 éves kislányomnak elképesztő hangja van. Tegnap elkezdte énekelni Adele Rolling in the deep c. számát. Mindig tudtam,hogy jó hangja van, de hogy ennyire,arról fogalmam sem volt. Szerintetek járassuk énektanárhoz, vagy hagyjuk, hadd fejlődjön magától?

2013. ápr. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
17-18 év alatt nem szabad képeztetni a hangját,mert mutálni is fog,nem is vállalnak ilyen kicsi gyereket.
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem énektanárhoz vinném, hanem zeneiskolába, hogy megtanuljon kottát olvasni, hangszeren játszani, mellette lesz lehetősége énekelni is persze. De ha csak énekelni tanul az a zenész mesterség csak egy nagyon aprócska szeletét jelenti, mintha egy fazekas csak mázolni tanulna, de formázni, égetni nem...


Szóval keress egy lehetőleg jóhírű állami zeneiskolát neki.

2013. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérdezd meg, hogy Ő mit szeretne.
2013. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, mindenképpen kérdezd meg Őt is. Esetleg elviheted egy gyerekkórusba énekelni (később aztán persze zeneiskola és énektanár is jöhet).

A gyerekek megkérdezésével általában olyan probléma adódhat, hogy a csemete egyik nap akar menni, a másik nap nem. Erre egy jó (és bevált) megoldás, ha megegyezünk vele, hogy x hétig jár még, és ha utána se akar többet odamenni, akkor valószínűleg nem múló szeszélyről van szó.

Sok sikert és gratulálok a kislányhoz!

2013. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!