Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Behívtak a Csillagmodell...

Behívtak a Csillagmodell ügynökséghez portfóliókészítésre és regisztrációra, de még sosem voltam ilyen helyen. Valaki el tudná mondani aki már volt esetleg pont náluk, hogy hogyan zajlik egy ilyen és meddig tart?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, előszöször behívnak, megkérdezik elmúltál e 18. elbeszélgettek, elmondják, milyen munkák vannak, megkérdik mennyit akarsz keresni. elmondod. hát sajna fotózással csak ennek töredékét keresheted, válaszolják, ráadásul ritkán is van meló. viszont szerencséd van, mert őnáluk egy csomó filmes megrendelés van. Erotikus filmek. 100 roncs egy déutáni munkáért.


Aztán előveszi a tag a brét és vagy rácuppansz, vagy mehetsz haza.

2013. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszra várok, nem egy elmebeteg szexmániás ember hülyeségeire. Köszi!
2013. szept. 13. 06:07
 3/6 anonim válasza:
én gyanítom, hogy az első komolyan gondolta a válaszát... és egyetértek vele, és remélem rácáfolnak
2013. szept. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bemész beszélgetsz egy hölggyel, majd lefotóznak néhányszor. :D Ne parázz tőle :D
2013. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! végül elmentél? elmeséled, hogy mi volt?
2013. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, ha az emberek nem akarnak igazán segíteni minek írnak! Én voltam már a cégnél, normális és korrekt. A regisztrációs lap után beszélgettem velünk, mert nem egyedül van bent 1 ember! Utána fotózás, van lehetőség átöltözni, stb.! Senkivel nem kell lefeküdni, itt nincs erotikus munka!
2013. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!