Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van olyan akinek minden álma,...

Van olyan akinek minden álma, hogy modell legyen, de nem talált normális ügynökséget?

Figyelt kérdés
Én nem találtam...

2013. okt. 3. 14:39
 1/5 anonim válasza:
[link] Itt már próbálkoztál?
2013. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a samsungnál vagy applenél akarsz modell lenni akkor valószínűleg nem fog menni a dolog.
2013. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem talált normális ügynökséget? Ezalatt azt érted, hogy sehova sem vesznek fel, vagy egyáltalán semmilyen managementre nem bukkantál? Cicuka, öt percig nézelődni majd utána kijelenteni, hogy nem találtál semmit, na ez nem elég ám. De hogy segítsek is valamit, Valentine Models, Visage, ICON, Attractive, esetleg Royal... Hozzájuk érdemes jelentkezni.
2013. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, javítás:

*találtÁL

2013. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. kommentelő által felsorolt összes ügynökséggel egyet tudok érteni, a Royalt annyira nem ajánlom, illetve még megjegyezném a Face modelst, és az Art modelst is.
2013. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!