Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha jelentkezek egy modellügynö...

Ha jelentkezek egy modellügynökségnél, kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
Ha pl. jelentkeznék az Attractive modellügynökségnél, beküldeném a képeket, meg mindent amit kell, és ha behívnának, akkor később majd kell fizetni érte valamennyit? Vagy hogyan működik ez?

2014. júl. 6. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális ügynökségnél semmit nem kell fizetni és az Attractive nem kamu, nem kell fizetned semmiért.:)
2014. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt csak példának mondtam :) Tudom, hogy nem kamu. Ma voltam egyen, na az az volt!:) És több modellügynökséghez is lehet jelentkezni egyszerre?
2014. júl. 6. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Amíg egyik se ad neked szerződést, simán. Mint ahogy egyszerre több állásinterjúra is elmehetsz, amíg nincs munkád.
2014. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-3-4 ügynökség van Mo.-n akik rendesek és nem kérnek pénzt(persze van rajtuk kívül is de ők nem olyan jók) aki nem kér pénzt az oké. Addig jelentkezhetsz bárhova ameddig nem írtál alá szerződést
2014. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mennyinek kell lenniük a méreteknek?
2014. júl. 7. 18:03
 6/6 anonim válasza:
A minimum magasság a lányoknál olyan 173 cm körül van, de a legideálisabb a 177-178 cm. Biztosan ismerős a bűvös 90-60-90. Ezek a mell-derék-csípő méretek. Egy 177-178 cm-es lánynak a legideálisabb csípő a 86-87, a dereka maximum 62 cm lehet, és a mell értelem szerűen minél kisebb, annál jobb. Nagyon sokat vet a lantba az, hogy milyen az arcod, a kisugárzásod, és a kommunikációs képességed. Remélem segítettem.
2014. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!