Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van Budapesten olyan modellügy...

Van Budapesten olyan modellügynökség, ahol nincs magasságra vonatkozó kikötés?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincs. Mégis mit kezdenének egy alacsony modellel akire nem jók a ruhák?
2014. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából 168 centi vagyok, az azért nem alacsony... tudom hogy 173 a minimum a legtöbb helyen, de gondoltam hogy katalógusokba, vagy ahol csak az arc számít, ott annyira nem lényeg a magasság :)
2014. júl. 9. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Van persze.


[link]

2014. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

A legalja "ügynökségek" bárkivel szóba állnak. Az igényesebb kamuügynökségek legalább próbálkoznak tartani a látszatot, hogy ők tényleg modellekkel foglalkoznak és 173 centi a minimum.

Ahol neked modellkarriert ígérnek, ott csak le fognak húzni jó sok pénzzel. Munkád sose lesz - miért is lenne, manapság minden kislány modell akar lenni, és szép számmal van közöttük olyan, aki elég magas és csinos és emiatt alkalmasabb a munkára, mint te.

Ha csak azért akarod te is, mint a többség, hogy eldicsekedhess, hogy "modell" vagy (haha) meg legyen pár szép képed facebookra, akkor keress olyan fotóst, aki tfcd alapon vállal, facebookon vannak erre külön csoportok is.

Ha pedig pénzt szeretnél, akkor inkább tanulj és abból csinálj, mert ebből nem fogsz. Maximum statisztának küldhetnének el, de abból sem gyakran gazdagszol meg.

2014. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előzző válaszoló kicsit bunkón fogalmazott, de ez tényleg így van...173 a minimum, ha tényleg nagyon különleges vagy és tetszel nekik elmegy a 170 is én azt hallottam, de ez nagyon-nagyon ritka:/ Menj el sportorvoshoz ő megmondja, hogy mennyit fogsz még nőni:)

Ha még van kérdésed nyugodtan írj privátba:))

2014. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!