Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fontos! Hogyan kell fotózáson...

Fontos! Hogyan kell fotózáson mozogni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm divattervezésre jár és megkért mutassam be az egyik ruháját egy fotózáson és egy bemutatón.Örültem,hogy rám gondolt,de az én visszahúzódó szemlyiségemmel kicsit megijedtem a feladattól.Habár ő bíztat,hogy jó lesz meg ügyes leszek,de az önbizalomhiányom maradt.Azt mondták modell alkatom van viszont a súlyom zavar , félreértés ne essék nem fogyni , hízni szeretnék mert a 168 cm-emmel és 44 kilómmal tudom sovány vagyok. De ha már adódott a helyzet nem akartam vissza utasítani. Szó ami szó szeretnék tanácsot kérni hogyan mozogjak milyen pózokat vegyek fel szóval értitek. :) Minél hamarabbi tanacsokat köszönöööm. :). Ui: a fotózás hajnalosan egy to partján lesz földig érő hosszú ruhában. 14/ L

2014. aug. 21. 22:57
 1/4 katahhhh:# válasza:
Szerintem a fotós fog segíteni hogy és mint kell ezt . Add ömmagad vedd lazán . Majd írd meg mivol ha van kedved.
2014. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézegesd [link]
2014. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bátor dolog így nekimenni egy fotózásnak. Ideje lenne végre megérteni, hogy ahogyan a fotózás, ez is egy szakma, amit az emberek évekig tanulnak mire jók lesznek benne.


Nem a kedvedet akarom elvenni tőle, sőt valószínűleg ahhoz, hogy egy szintén kezdő divattervező ruháját bemutasd, bőven elég vagy és még jól is elsülhet, de azért arra ne számíts, hogy csak állsz majd és magától jön minden. Nézegess képeket de főleg videókat fotózásokról, fogadd meg a fotós instrukcióit, olvass utána és menni fog. Ha meg komolyabban belevágsz és elindulsz valamerre akkor úgyis lesz aki megtanít mozogni. :)

2014. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sminkes, fordász lesz?

Anélkül neked kell kamerasminekt csinálni, ami nem lesz könnyű. Ennyi idősen legalábbis én csak maszatoltam a vakolatot, fogalmam nem volt róla mit hogyan kell.


Fontos, hogy a ruha ne sérüljön a fotózáson. A ruha alakjától is függ hogyan kell pózolni, illetve a beállítás hangulatától-nem mindegy hogy egy vagány farmer bőrdzsekivel vagy egy elegáns menyasszonyi ruha van-e rajtad.

2014. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!