Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudnátok segíteni abban, hogy...

Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan kezdjem el a modellkedést? Nagyon fontos, hogy 164 centi vagyok,16 éves és 49 kg.

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint nem növök nagyobbra egy volt gerincproblémám miatt. Már több ügynök mondta, hogy jó lennék a modell dologra, csak alacsony vagyok. Tudom, hogy az ideális méret 172centitől van, de ez az álmom, és nem szeretném feladni. Mit mondanátok? Ha ne adjam fel, akkor hogyan folytassam, vagy inkább bízzam a véletlenre, esetleg mondjak le róla teljesen?

2014. szept. 26. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg nem nosz nagyobbra, nem leszel modell, maximum gyerekmodell, amig ki nem oregszel abbol a korosztalybol. Bocs ha ezzel osszezuzom az almaidat, de inkabb most tanuld meg hogy nem minden ugy van az eletben, ahogy te elkepzelted.


Frizuramodell pl. meg lehetsz, vagy sminkmodell, de a kifutot azt felejtsd el.

2014. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezzel a magassággal alkalmatlan vagy. Ez olyan mintha én a 46kilómmal szumóbajnok akarnék lenni.
2014. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is add fel és csinálj inkább valami értelmesebbet.
2014. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljál inkább, hogy ne segédmunkás legyen belőled. Tízből 8 csitri modell akar lenni, még az is aki randa meg dagadt. Alig van köztetek értelmes. Dolgozni meg ki fog a hazáért?
2014. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak olyan álmok, amikért teszel és elérheted. Meg vannak azok, amikért ácsingózhatsz, de minek? Sose leszel elég magas. Tök alkalmas vagy, csak épp nem felelsz meg a követelményeknek...

És nem ideális méret, hanem minimum magasság. És inkább 173 centi, hogy pontosak legyünk.

Keress olyan álmot, amit teljesítménnyel elérhetsz reálisan. Lehetőleg olyat, amivel viszed is valamire, kellemest a hasznossal.

2014. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%

Kedves kérdező, hiába szeretnél, nem lehetsz modell. A modell magasság 174 cm-től kezdődik és hiába eszméletlen jó lenne és milyen menő (én tudom,mert modellkedem) attól még alacsony vagy és teljesen alkalmatlan.És felesleges próbálkoznod,mert lehet, hogy valamelyik ügynökség fel is vesz és szerzödtet, de nem vagy alkalmas és így tuti csak hülyének néznek mert próbálkozol!

Kedves 4. khm hát igen pont így beszél egy dagadt alacsony lány aki féltékeny a szép magas karcsú modellekre!

2014. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF

6-os, nem is gondoltam volna, hogy tényleg igaz a

"modell = üresfejű beképzelt buta liba" sztereotípia, de írásod alapján már látom, hogy tényleg így van...


ON


Kérdező, ezzel a testmagassággal soha nem kerülsz a kifutóra, azok az "ügynökök", akik ezzel ámítanak, csak pénzzel akarnak lehúzni (vagy megd.gni).

2014. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát azért van esély. fotó modell még lehetsz, ahhoz nem kell magasság, elég az arcod meg a vékony alkatod. ehhez sajnos kell az ügynökség bevállalóssága is, nem mindenki vállalja be. de pl. van egy modell, anja konstantinova, aki csak 163 cm, pár éve lett felfedezve, és sikeres, neves fotósokkal és magazinokkal dolgozik. szóval van esély, próbálkozz : ) feltéve ha az arcod beleillik a divatvilágba. ha küldesz képet, tudok segíteni : )
2014. okt. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úristen, én vagyok annyi kilo mint te, 13 évesen.
2014. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!