Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért pont a modellkedés?

Miért pont a modellkedés?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy azok akik nem álszentségből modellkednek (úgyértem a pénz meg a hírnév miatt),hanem igazi szeretetből modellkednek,nekik mi az okuk?Úgy értem mert szeretnek utazni vagy hasonló?Szerintetek?Remélem érthető volt a kérdésem lényege:).Előre is köszönöm a normális válaszokat.

2014. nov. 25. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

e logika szerint akkor mindenki álszent aki pénzért,fizetésért,gázsiért,lóvéért dolgozik vagy mi a fene.

főleg egy ilyen munkát,ahol tárgyként vagy kezelve és idiótákkal meg homokosokkal vagy körbevéve.

tehát mi másért mint a pénzért,a viszonylag-átlag nem agyoniskolázott munkákhoz képest-könnyű pénzért.

2014. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki a pénzért dolgozik... az lenne a fura ha nem így lenne.
2014. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valszeg a kérdező nem nagyon fizet be csekkeket,meg nem teremti elő a lóvét kajára,ruhára életre...még.:)
2014. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam,teljesen félreértettétek.Akkor inkább hagyjuk,bocsánat ha ennyire félreérthetően fogalmaztam.
2014. nov. 25. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak exhibicionista emberek. Akiknek az a boldogság ha sok ember előtt mutogathatják magukat. Ez nem álszentség. Akit a hírnév és csillogás vonz az attól még nem álszent. :D
2014. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Többek között nárcisztikus hajlam is lehet az oka. Szereti saját magát szépen felöltözve/beállítva nézegetni.
2014. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az utazás miatt kezdtem el, és ma is ez vonz a legjobban, ez sosem unalmas, és mindig megismerek új dolgokat, embereket.
2014. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is modell vagyok, de mikor belekezdtem (és most is) sosem a pénz lebegett a szemem előtt. Egyszerűen élvezem hogy utazhatok, fotóznak, különös ruhákba... Igazából nem tudom hogyan megmagyarázni. Aki csinálja az szerelmes a munkájába, aki meg nem, az valószínüleg sosem fogja megérteni
2014. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!