Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet modell egy alacsony lány?

Lehet modell egy alacsony lány?

Figyelt kérdés

Azt hallottam csak 170 cm feletti lányok lehetnek modellek, de egy ismerősöm mondta hogy ez hülyeség, simán lehetek én is csak másmilyen modell.

150 cm, 40 kg vagyok, ilyen mell meg derék méreteket nem tudok, csak hogy kis mellem van (melltartó méret: A)

rövid a derekam és kicsit szélesebb a csípőm bár mások szerint pont homokóra alakom van....


2015. okt. 26. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 20 vagyok
2015. okt. 26. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Fotómodell bárki lehet, nagymamám is jár fotózásokra, pedig nem fiatal és nem egy szépség már... de ezért annyi pénzt nem kapsz hogy bármi értelme legyen... megélni nem lehet belőle, csak felesleges időpazarlás. És nyilván ilyen alkattal nem is sok munkát kapnál. Ha kapnál bármit is egyáltalán...
2015. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még LIDL reklámújsághoz is túl alacsony vagy, nem lennének szépek az arányok.


Úgy akarsz belekezdeni, hogy még a méreteidet sem nézted meg? Megjegyzem, kis mellekkel és széles csípővel nem lehetsz homokóra.

2015. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem se de én szélesnek làtom a csípőmet...:)

Amúgy csak kiváncsiságból kérdeztem, nem akarok elszánttan modellkedni!

2015. okt. 26. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mit nevezünk modellnek? Ahogy az előző is írta, azért mások az elvárások egy Lidl újságban akciós sört reklámozó "modellel" és egy rendes, divatcégekkel dolgozó modellel szemben. Ilyen Lidl "modell" akár még lehet is alcsonyabb lány, bár szeintem a 150cm már ahhoz is alacsony. Az ismerősöd ne beszéljen már hülyeségeket.
2015. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De pl. hajmodell lehetsz, ha bevállalod, hogy pár hetente teljesen új, kanárisárga és kiborotvált frizurával mászkálj. :)
2015. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bozsoki_Tünde válasza:
2021. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!