Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyi az esélyem, hogy még...

Mennyi az esélyem, hogy még növök? 13/L

Figyelt kérdés
Apukám is alacsony volt, és később lett magasabb, de anyukámra jobban hasonlítok külsőre, és ő 13 éves kora óta nem lett magasabb. Szeretnék modell lenni, de attól tartok, hogy Talán sose sikerül a ,,mqgasságom" miatt.

2015. okt. 3. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Azért nagyon ritka, hogy ha egyébként most alacsony vagy, akkor hirtelen 1-2 év alatt nősz 20 cm-t.

Ha nem vagy magas, esetleg még nőhetsz 4-5 cm-t, max, nagyon extrém esetben 10 cm-t, de többet nem gondolnám.

Amúgy ha szép arcod van, akkor nem csak a kifutós modellség létezik, fotómodell is lehetsz, ahhoz nem kell magasnak lenni.

Amúgy én se nőttem 13 éves koromtól és én csak 158 cm magas vagyok és már lassan 30 éves.:)

2015. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát azt mondják szép arcom van, de mindenem megvan a modellkedéshez a magasságot kivéve. 15 centis tűsarkúban is képes vagyok ugrálni, futni és táncolni, pedig még csak egyszer próbáltam. 157-8 cm vagyok és szeretnék magasabb lenni.
2015. okt. 3. 12:28
 3/28 anonim ***** válasza:

Akkor belőled már modell biztos nem lesz, mert jó eséllyel 170 cm-nél magasabb nem leszel. Inkább olyan 165 cm max.

Viszont a 15 cm-es magassarkútól meg 40 éves korodra rokkant nyugdíjas leszel, mert úgy tökre fogod tenni a lábadat, meg a gerincedet, szóval azt inkább hanyagold!:)

2015. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mit esztek a modellkedésen ennyien.


Találj valamit, amiben jó vagy és szereted csinálni!

2015. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én ebben vagyok jó, és ezt szeretem csinálni. Nem olyan könnyű, mint tűnik.
2015. okt. 3. 12:35
 6/28 anonim ***** válasza:

Rohadt kemény világ, tisztában vagyok vele. De hogy lehetsz jó valamiben, amit sose próbáltál???

Bocsi, de az, hogy egyszer majomkodtál kicsit magassarkúban és kapásból nem a balesetin kötöttél ki, meg hogy érdekelnek a cipők/ruhák/smink/divat, mint minden átlagos tinit, az még nem jelenti azt, hogy alkalmas lennél pszichésen pl. a modellszakmára. Arról már nem is beszélve, hogy nem fogsz 175-re nőni.

2015. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Már profi fotósok is fényképeztek engem, és rengetegszer olyanok, akik valamivel amatőrebbek. Sose láttál engem fotózáson. Honnan tudnád, hogy megy nekem?
2015. okt. 3. 12:44
 8/28 A kérdező kommentje:
És nem csak érdekel a divat, de PROFI vagyok benne. Egész egyszerűen kitűnő érzékem van hozzá. Szinte biztos, hogy nem hiszi el nekem senki, de attól még így van.
2015. okt. 3. 12:48
 9/28 anonim ***** válasza:
Oké, hogy szeretsz modellkedni, viszont tanulj előbb valami szakmát, ami ott lesz egész életedben, mert modell is csak egy darabig leszel, már ha leszel, mert nagyon sok csinos lány van, megfelelő adottságokkal, ugyanilyen álmokkal, úgyhogy ne kapd majd azon magad, hogy az évek elszálltak, neked meg nincs amúgy semmid és majd nem lesz miből élni, azért ezt is tartsd szem előtt!
2015. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tudom én. Lesz végzettségem.
2015. okt. 3. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!