Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol találhatok sminktetoválásh...

Hol találhatok sminktetováláshoz modellt/modelleket?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem el kiváló tanúsítvánnyal a sminktetováló iskolát ( az egyik legjobbat Magyarországon). Az oktatóm szerint is tehetséges vagyok, de nem tudom hol találhatnék modellt. Portfóliohoz pedig kellenének képek, mert külföldön szeretnék dolgozni ebben a szakmában. Pénzt nem kérnék érte, csak az előtte-utána képek lennének fontosak. Valaki tud ebben segíteni?

2016. júl. 20. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hirdeted magad. Apróhirdetések, különféle kuponoldalak, facebook, twitter... stb.

Hogyan célszerű?

Olcsón, de mégis garanciálisan. Mivel ehhez kell egy hely is, célszerű lenne valamelyik kozmetikai szalonnal megegyezned erről. Vagy keresned egy saját helyet.

Mondanám, hogy megyek, de ilyenkor egyből mi ugrik be? Előző munkáid? Ezekről kellenek képek. Hiába kiváló tanúsítvány, vagy legyen ott melletted egy mesterkozmetikus, vagy lehessen látni az előző munkáidat referenciának. A suliban is dolgoztatok emberre, azokról ha van képed, elég szerintem. Persze ezt én írtam le. Mindenki máshogy vélekedik.

Persze, ha teljesen ingyenesen csinálod, több ember megy el. Ha csupán anyagárban (2-3.000 Ft) akkor is lesz bőven jelentkező.

De egy ilyen portfólióhoz nem elég annyi, hogy natúr->sminktetovált. Kell ott lennie hibajavításnak, korrekciónak, más munkáját kijavítani, régi sminktetoválást frissíteni...stb.

Persze szemöldök szálas, satír, kombinált; szemnél alsó és felső szemkontúrok, akár több színben is; ajaknál kontúr, félsatír, satír. Furcsán hangozhat, de bizonyos sminktetoválók teljes szemhéjat is bevállalják, sőt különféle egyéb helyeket. (Enyhe arcpirosítás, szépségpötty...határ a csillagos ég.)

Szóval minél látványosabb a portfóliód, annál több esélyed van. Nem elég tudni sminktetoválnod, nagyon jól kell tudnod más munkáját kijavítanod, a régieket felfrissítened, esetleg takarnod.


Remélem segítettem, ha lenne kérdésed esetleg írj privátban.

2016. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!