Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » FÉRFIAK, mit gondoltok azokról...

FÉRFIAK, mit gondoltok azokról a lányokról, akikről ilyen glamour fotók készülnek?

Figyelt kérdés

Akikről pl ilyen képek készülnek:

Két típust linkelek, hátha van különbség a kettő között, de ha nincs, azt is mondjátok.

Ez a kettő merészebb a fehérnemű meg a beállás miatt:


[link]


[link]


E kettőnél pedig a fehérnemű egyszerűbb:


[link]


[link]


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy kinek melyik tetszik jobban, hanem arra, hogy mit gondoltak azokról a lányokról, akik fehérneműben pózolnak, vagy bikiniben.


Könnyűvérűnek gondoljátok őket, akik "csak arra kellenének", vagy egyáltalán nem gondoltok róluk semmi rosszat? Vagy nem gondoljátok azt, hogy tárgyként árulják magukat, a testüket, vagy hogy micsoda dolog mutogatni magukat? stb..


Köszönöm a válaszokat! (Férfiakat kérdezek!)


Egy lány



2016. nov. 16. 01:15
1 2
 1/20 TR75 ***** válasza:
67%

A glamour fotó művészi igénnyel megkomponált (és utólag esetleg szoftveresen "megtámogatott") képet jelent, amiben nem az erotika jelenti a fő mondanivalót (célt?), hanem inkább a modell szépsége (esztétikája).

Nekem inkább az első két kép tűnik glamournak.

Én az ilyen lányokról/nőkről azt gondolom, bátrak. "Árulják a szépségüket". Ezen azt értem, hogy ebből élnek, ennek segítségével adnak el árucikkeket. Csak a glamour esetében az árucikk a "szépség", a "vonzerő", a "báj". Elvont fogalmak. Ha cinikusabb akarok lenni, akkor a férfi a tekintetével, az idejével, kattintással fizet.

Kicsit utánanyomozgatva kiderült, hogy az első két kép esetében is a fehérnemű a lényeg, szóval valójában nem glamour.

Gyakran nehezen húzható meg a határ glamour és erotika (akt) között, én azt mondom, a fehérneműs kép szerintem inkább nem glamour. Ha már megvillan ez-az, akkor egyértelműen nem glamour, inkább akt; ha fehérneműn átsejlik ez-az, akkor inkább erotika (fehérneműkről készült, kereskedelmi célú fotók esetében nem villan semmi, jóféle bőrhatású huncutságtakarók/retusáló szoftverek vannak manapság). És persze a profi fotókról beszélek.

Én nem vagyok rossz véleménnyel azokról a lányokról/nőkről, akik ezt vállalják, noha az a véleményem, hogy a szépségről csak idézőjelek közt érdemes beszél(get)ni, mert elég szubjektív műfaj. Ami nekem szép, az másnak nem feltétlenül.

Férfiak fejében pedig óhatatlanul felmerül egy ilyen kép láttán, hogy "na, őt aztán rendesen"; a kérdés inkább az, hogy ennél leragad-e, vagy képes mást is belelátni a képbe, mint az első gondolatát :-D


Amúgy nekem a glamourról a századforduló jut eszembe (mármint nem a legutóbbi, hanem az eggyel azelőtti), tehát elsősorban nem fehérneműs fotók. Amolyan "csendélet virág és váza helyett nővel".

2016. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nagyon bejönnek az ilyen képek. Alaposan ki vannak dolgozva, figyelnek a részletekre, sok munka van egy ilyen képen. A lányt is nagyon becsülöm. Megmutatja szépségét. A férfiaknak örömet okoz ezzel, a lány meg büszke lehet magára és pár évtized múlva nagyon jó lesz újra megnézni ezeket a képeket.

A linkelt képek közül a 3. tetszik legjobban. Az egyszerű formákat jobban szeretem.

2016. nov. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezek nem szexképek.

A glamour célja nem a szexualitás.

Szoktam ilyen jellegű képeket készíteni, nem ribik szokták kérni.

Teljesen normális lányokról van szó, akik nem a nagy nyilvánossággal osztják meg.

2016. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
attól is függ, hogy pl kinyomja-e facebookra az összes feszítős képét vagy csak saját magának és max a pasijának tartogatja. az első eset gáz, ócska.
2016. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Kerdezo, kikre gondolsz, ismert vagy kevesbe ismert modellekre, vagy sajat ismeroseinkre akik ilyen kepeket keszitenek, esetleg meg is osztjak?
2016. nov. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Nincs vele semmi gond, a fehérnemű sem mutat sokkal többet mint egy fürdőruha és abban is kimennek utcára/fesztiválra/strandra a lányok. Nem azon múlik, hogy valaki milyen ember, hogy milyen képek készülnek róla, vagy épp, hogy kivel(vagy kikkel) mikor és hányszor szexel.
2016. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azokra a lányokra/modellekre gondolok, akik a nyilvánosságnak is megmutatják ezeket a képeket. Nem feltétlenül facebookon, de mondjuk Palvin Barbinak is vannak ilyen képei, és fent vannak a neten, bárki láthatja. Még várom a válaszokat, köszönöm.
2016. nov. 16. 12:51
 8/20 anonim ***** válasza:
A fehérneműs fotózás nem a későbbi közönségnek való megmutogatás miatt kellene hogy legyen, hanem a párjának csak adott nő esetében. Egyébként szép nők, igényes képek!
2016. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

más az, ha egy modellnek vannak fent ilyen képei, és már az, ha egy hétköznapi embernek. az előbbi ebből él, nyilván fent lesznek róla ilyen képek. egy hétköznapi embernek lehet csak feltűnési viszketegsége van.

alapvetően nem vagyok rossz véleménnyel az ilyen lányokról.

2016. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó, de mi van, ha egy hétköznapi lány modell akar lenni? Akkor addig, amíg nem válik modellé, úgy készül róla fotó, mintha csak egy hétköznapi ember lenne. Valahol el kell kezdeni.
2016. nov. 16. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!