Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Mi az első benyomásotok egy olyan lányról, aki megy az utcán és pi**agatya van rajta, pl. egy farmershort, de már a fél segge kivan vagy kilóg, azon kívül hogy "de jó a segge" ?

2016. aug. 26. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Lány vagyok, azért válaszolhatok? :D Igaz, én nem hordok ilyen rövid shortot (nem érzem magam jól benne), de azt gondolom, azt hordanak, amit akarnak, főleg ilyen melegben.
2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem foglalkozom vele különösebben. Persze amíg látótávon belül van, szinte kiesnek a szemeim. :D Azután pedig elintézem egy egyszerű gondolattal, "hmm, jó segge van, de jó lenne..." és folytatom utamat.
2016. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha jó segge van, akkor "jó a segge, de nagyon közönséges"

Ha nem jó, akkor "minek húzott fel ilyet? nagyon közönséges"

2016. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nagyon tetszik, ha egy lánynak jó popója van és azt meg is mutatja. Imádom az ilyet!
2016. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt most ez a divat, másrészt meg téged ez miért zavar? Foglalkozz a saját dolgaiddal. Egyébként tudom milyen nadrágra gondolsz, és abból nem lóg ki semmi sem. Egyébként általában azért hordanak shortot, mert meleg van. Ha ez nem lenne nyilvánvaló.
2016. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nőként írok. Utolsó, én is hordok sortot, de nem olyat, ami mindent megmutat...mert meleg van, de azért szerintem is van a dolognak határa, mert sok lánynak tényleg kilátszik a feneke, szerintem irtóra közönséges. Lehet én vagyok maradi 22 évesen, de a pofámról a bőr leégne, ha olyan nadrágba mennék emberek közé, amiből kilóg a fél valagam.. De elég szomorú, hogy pár éve már a közönségesség a divat és egyre jobban az. Engem különösebben nem érdekel, mit hordanak, de véleménye mindenkinek lehet, nem igaz?
2016. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
R-betűs.
2016. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meleg van, ja. És ez mindenre elegendő indok, mi?

Vagyis tulajdonképpen mind idióták, hiszen még ebbe is belesülnek, valójában tangában kéne járkálniuk az utcán egy cicifix-szel, az kevésbé meleg nyilván.

2016. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem zavar, azt csinálnak amit akarnak, véleményem lehet, nem? Megkérdeztem a tiéteket is. Mellesleg nem hiszem hogy ez ilyenből semmi sem lóg ki:

[link]

2016. aug. 26. 21:54
 10/10 anonim válasza:
Azt hogy te egy ronda lány lehetsz, aki irigykedik a jó nőkre. Te inkább ne is hordj ilye nadrágot :)
2020. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!