Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetek ilyen...

Szerintetek lehetek ilyen addotságokkal modell?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 167 cm, 48 kg. Persze nem kifutónodell, hanem fotomodell és ha igen akkor hol kezdhetném el?
2016. dec. 27. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy érvényesülni a modellszakmában, hogy csak egyféle munkára tudnak alkalmazni. Hacsak nincs valami egyedi adottságod, ami kiemel a többiek közül.
2016. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem. Hat mar sokan mondtak, hogy kulonleges az arcom, meg hogy miert nem modellkedsz? Esetleg meg kaphatok valaszokat?
2016. dec. 27. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Csípő-derék-mell méretek is fontosak, valamint a 170-172 cm feletti magasság (van olyan terület is, ahol ez nem számít [annyira]). Különböző modell ügynökségeken tudsz érdeklődni. Ők biztos többet tudnak segíteni.
2016. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esélytelen.
2016. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max ha nagyon karakteres arcod van. A kamaszlányok fele ilyen magas és vékony.
2016. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xx.Be.Happy.xx ***** válasza:

Mivel tizenöt éves vagy, szerintem nem. Nézzük reálisan, valószínű, hogy nem fogsz még 5-6 centit nőni, pedig annyira mindenképpen szükséged lenne, hacsak nincsen olyan arcod, ami épp "divat".

A kilók pedig nem számítanak, feleslegesen írtad ki, de így látatlanba annyit mondanék, hogy szerintem nem passzol - de aztán ki tudja, nem is ez a lényeg. A centik a fontosak, nem a kilók. Ha a csípőd maximum hatvan, a derekad pedig maximum kilencven centi (egy-két centi eltérés nem a világvége), akkor vagy jó, nem ha x kiló alatt vagy. Ha ez nincsen meg, esélytelen.

És nincsen olyan, hogy te most csak kifutó- vagy csak fotómodell leszel. Nincs. Ez ugyanolyan mese, mint a vámpírok, vagy mit tudjam én, milyen példát mondjak. Fogtündér. Mikulás. Stb.

Egy modellnek helyt kell állnia a kifutón és a kamera előtt is, nem ez alapján csoportosítják őket.

Esetleg ha megnősz 170 centire és tényleg olyan hú, de különleges a pofikád, talán lehetsz commercial modell (ők inkább azok a modellek, akiket az emberek szépnek tartanak, például Palvin Barbi a kis babaarcával), de a testük nem a kifutóra való annyira, nem is kapnak nagyon munkát Ázsián kívül (a kivétel persze erősíti a szabályt).

De ha kicsit jobban utánaolvasol, rögtön rájössz, miről beszélek, plusz rákereshetsz modellügynökségekre (nem, nem a fizetős kamukra gondolok, ahol pénzről beszélnek, amit te adsz és nem ők neked, azok nem modellügynökségek), a honlapokon világosan le vannak írva a kritériumok.

Remélem, nem veszed rossz néven, hogy mindezt leírtam. :)

16/L

2016. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!