Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek hány évesnek...

Szerintetek hány évesnek tűnök? Érdemes belevágnom a glamour modell szakmába?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 3. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A cigi öregít. Lehet, hogy 35 éves sem vagy, de úgy 45 évesnek nézel ki. A Glamour fotókon csodákat lehet művelni, de szerintem nem vagy versenyképes azokkal a lányokkal, akik trükkök nékül is gyönyörűek.
2017. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs róla. Glamour modelleknél a test nagyon számít. Hát így pufikabátban fogalmam sincs róla, hogy milyen lehetsz.

Arcod annyira nem tűnik fotogénnek. Bár nyilván más egy profi kép, mint egy rossz minőségű telefonos.

35-nek tippellek.

2017. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
30 fölött már szerintem sem érdemes belevágni.Meg szerintem egy modellnek legyen már szép arca!
2017. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
25-45 között bármennyi lehetsz. A kép alapján nem derül ki hogy érdemes lenne-e.
2017. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, miért vagy annyira irigy a linkelt nőre? Kiírsz egy wtf kérdést, amire itt az összes nőgyűlölő vesztes férfi, aki soha életében nem fog látni puncit, kiönti a lelkében felgyűlt frusztrációt, kisebbségi komplexust, majd elküldöd az oldalt a csajnak, attól büszke leszel magadra?
2017. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

40.

nem.

2017. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
5-ösnél lehet az igazság.
2017. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

5: szerintem itt senki sem gyűlölködött.

Egyébként meg, azért mert valakit nem tartanak modellnek, még nem ronda meg gyűlölni való. Az emberek legnagyobb része nem alkalmas modellnek, ettől még boldogan élnek :)

2017. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

8: Szerintem félreèrtetted.

A lènyeg az volt, hogy valószínűleg nem a kèpen látható nő írta ki a kèrdèst, hanem a kèrdező le akarj őt járatni.

(A válaszok nem voltak annyira durvák. De lehettek volna.)

7. voltam.

2017. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: Hát lehet, hogy nem a saját képét rakta ki, hanem másét. De akkor nem jött be neki a lejáratás :)
2017. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!