Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehet MODELLkedésre...

Hogyan lehet MODELLkedésre jelentkezni? Milyen moddelügynökségek a jók szerintetek?

Figyelt kérdés
Vagyis,mit kell csinálnom ha modellkedni szeretnék? Fel kell őket? És hogy lehet ilyen meghallgatásra menni?

2017. febr. 9. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Cicám, több ezer kérdés van ilyen kategóriában, lehet válogatni! Ha a 13 éves lányok 70%-a nem akar modellkedni hozzád hasonlóan, akkor egy sem. Ebből elenyésző mennyiségnek van esélye befutni. Anno én is akartam a kemény 159 centimmel, hogy hát szép arcom van, majd biztos befutok. A baj csak az, hogy ilyen méretekkel nem is értem mit gondoltam. Igényes portfólióra nem volt pénzem. Így visszagondolva nevetséges, és rengeteg ilyen lány teszi fel nap, mint nap az ehhez hasonló kérdéseit.

Egyébként akkor indulsz jó eséllyel, ha személyesen az utcán adja meg a névjegykártyáját egy igényes modellügynökség tagja. (Mert bizony a legtöbb ügynökség szimpla lehúzás) 20/L

2017. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Merre laksz?
2017. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Mi van, ha a kérdező egy pasas? :D


#2

Nem társkereső oldal!


Kérdező!

Bármit szeretnél megtudni a modellkedésről, írj rám privátban!


16/L

2017. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!