Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ilyen secondhand ruhabolt,...

Van ilyen secondhand ruhabolt, turkáló Budapesten? Ahol készletcsere előtt lemegy minden ára 100 forintra?

Figyelt kérdés
Gazdagréten ismerek egy ilyent, de van máshol is a városban? Ahol készletcsere nagyobb időközönként van, viszont folyamatosan csökken az ár?

2020. febr. 6. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Online van oyan hely, ahol folyamatosan csökkennek az árak 75%-ig, illetve eleve párszáz forint egy ing, és párezer egy zkó vagy öltöny.

A nadrágok is 1000-2000 forint körül mozognak.

A női ruhákat nem tudom, mert férfi vagyok, de nilván ugyanez.


Nagyon tisztességes üzlet, minden holmi le van fényképezve elölről, hátulról, oldalról próbababán, + a bélése is, korrektül fel van tüntetve a méret, az anyagösszetétel, hogy használt-e vagy új, és ha használt, milyen mértékben látszik rajta.


Mindig kifogástalanul, vasaltan, tisztán küldik a termékeiket, kifordatott zsebekkel. Még egyszer sem találtam szemetet egyik zsebében sem. Persze azért ki szoktam mosni őket, mert mégiscsak használt, holott övan egy olyan gyanúm, hogy ők is tisztitják a ruhákat eladás előtt az állapotukból itélve.


Remixshop-ra keress rá, ha érdekel.

2020. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Humana legtöbb üzletében kéthetente van árucsere, és előtte szombatonként minden 100 forint.
2020. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!