Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak olcsón?

Hol vásároljak olcsón?

Figyelt kérdés
Budapesten leszek egész tavaszi szünetben és rámférne egy ruhatár felújítás, mert minden ruhám kinyúlt, és ki is fogytam a nagy részét. Nem szeretnék egy pulcsijért 4000 forintot otthagyni, ezért olyan helyket keresek, ahol nagyon jó árban tudnék minél több dolgot venni. Egyátalán nem zavar, ha turit írtok, vagy kínai üzletet. A legkisebb sarki üzletre is kíváncsi vagyok, ahol normális arabokat lehet kifogni.

2017. jan. 21. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Józsefvárosi kínai piac.

Ott jó cuccok szoktak lenni. Nézz szét. :)

2017. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
A jozsefvarosi piac helyett inkabb az Asia Center-t ajanlanam
2017. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Pedig 4000 nem sok egy pulcsiert. Nem is kapsz plázában annyiért. Ez egy kínai arszinvonal. Jobb turkalokban is majdnem ennyibe kerül.
2017. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
normális pulcsiért tényleg nem sok az a 4000. Írom ezt úgy, hogy én minden forinton garasoskodok. 21N
2017. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
nekem most ami tetszik bolt az a pepco :)
2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!