Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamisítvány a Converse cipőm?

Hamisítvány a Converse cipőm?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem Ebay-en három Converse cipőt, egyenesen kínából, darabját 5200 Forintért. Ami nekem a legfeltűnőbb az az, hogy az oldalán a Converse logó nem olyan anyagból van, mint általában (anno volt egy márkaboltból származó Converse cipőm, úgyhogy van összehasonlítási alapom). Másik dolog. Rendeltem egy Full black színű cipőt is. Ezt ahol képen láttam mindenhol teljesen fekete volt. Az enyémen a logó színes. Képek itt:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 28. 12:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem ha hamisítvány akkor iszonyat jó. Van 2 márkaboltban vásárolt conversem, meg egy jozsós is:D és az enyémről lesüt, hogy hamis...

Tudom, hogy már régen rendelted, de esetleg megkérdezhetném tőled, hogy hogy találtál rá ? Én is Kínából szeretnék rendelni hasonló barnát!

2012. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!