Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az About You webáruház terméke...

Az About You webáruház termékei mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Rendeltem Nike cipőt, nézegetem egy ideje, de nem tudom eldönteni hamis-e. Ha valaki jobban ért hozzá vagy rendelt már (Nike) cipőt onnan, mi volt a tapasztalata? Mennyire straabíró, milyenek a varrás eldolgozások, stb...?

Vacilálok, hogy visszaküldjem-e. Köszönöm, ha megosztod a tapasztalatod!



2020. júl. 21. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Küldd vissza. A nővérem nagyon ott van ebben a témában és ő teljes mértékben megvan róla győződve, hogy nem eredeti cuccok vannak ott.
2020. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Szar a egész oldal
2020. júl. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Mindem eredeti, rengeteg markas cipot rendeltem mar onnan, jo minoseguek, jol birjak. Nemetorszag egyik legismertebb webshopja az about you, mar reg nem leteznenek ha hamis termekeket arulnanak :D :D

Itthon egy mezei kis kinai a sarkon nem arulhat olyan Nike cipot, amin a logo van mert lecsukjak, max a design lehet ugyanaz, ne mar hogy egy about you ezt kockaztassa :D

2020. júl. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

A novered aztan jol kepben lehet..

Cipot nem rendeltem meg, de polokat,madragot, pulcsit, kabatot igen, eredeti volt mindegyik

Egyebkent az eredeti nike cipobe van cimke, es ott van egy sorozatszam, ha azt beirod a google es kidobja a cipot akkor jo

2020. júl. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Árak alapján eredetinek tűnik.
2020. júl. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Elso valaszoloval ertek egyet.
2020. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Sok a hamis áru ott is de hát aki hisz egy cimkében azon nem lehet segíteni.
2020. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most rendeltem egy cipőt és nagyon sz.ar. 2 lépés után már töri a lábam. Soha többé online rendelés.....
2021. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Waltergabor válasza:
100%
Kétszer rendeltem, kétszer volt hibás az áru. Többször nem fogok.
2021. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!