Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About You-n eredetik a cipők?

About You-n eredetik a cipők?

Figyelt kérdés
Rendeltem kettőt, egy Nike Tekno és egy Puma x-ray de mind a kettő sima egyszerű, semmilyen about you-s papírdobozban érkezett. Mivel a -50%-os akció keretében rendeltem, ezért lényegesen olcsóbbak voltak,mint bárhol máskor valaha.

2020. júl. 13. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
hamisítványok vannak
2020. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Elvileg igen.

Én eredeti converse cipőt rendeltem onnan. Szintén ilyen semmilyen dobozban jött, nem túl igényesen, de eredeti.

2020. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
80%
Nekem a rendes converse dobozban jött a cipom és eredeti, az adidas papucsom is.
2020. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Eredeti, csak sok mindent inkább újrahasznosított papírdobozban adnak, mert az környezetbarátabb. Gondolom amit ők is a márka dobozában kaptak, azt úgy adják tovább, a többit meg ezekben a semmi extra dobozokban.
2020. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végül elmentem megnézni a cipőket élőben a playersroomban,a hol egyértelmű, nem kamu. Hát a 3 cipő ég és föld volt a playersroom-os kényelmes az about you-s egyáltalán nem kényelmes a cipő tömege kb. fele volt a playersroom-osnak. Ócska, silány hamisítvány, amit sejteni lehetett, mivel ha eredeti, akkor hol a doboz? Honnan szerzik? Nem tudtam elhinni, hogy lehet egy 30 + ezres Nike ilyen kényelmetlen, mostmár értem. én senkinek sem ajánlom az oldalt. Remélem legalább a pénzt vissza küldik és abban nem hazudtak. De köszi a véleményeket!
2020. júl. 15. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Nike papaucsom eredeti, bár igaz, hogy rendes, nikes dobozban jött... Jó peched volt, kérdező.
2020. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem, tanulópénznek jó volt, hogy legközelebb ilyen f.s oldalakról nem rendelek csak a jó régi és megszokott, akkor is, ha valamivel drágább. Ha valami túl szép az nem igaz valószínűleg.:D
2020. júl. 16. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 megnyugtatlak, hogy a playersroomos sem "eredeti".

Onnan vásároltam convers cipőt néhány hónap múlva el volt mászva a logó festéke

2020. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát olyan velemennyel meg sohasem találkoztam, hogy a playersroomban ne lenne eredeti. Legalábbis személyes vásárláskor nem hiszem de az about you-rol masok is írtak csak tele spammelték az Árukereső Vélemény réseget jobb véleményekkel de a rosszak is ott maradtak. Tényleg szánalmas egy banda. Egyetlen jó az az egyszerű, gyors visszaküldés és pénz visszautalás volt. azt hittem a másik dolog amit rendeltem, nem cipő eredeti de jobban szemügyre véve leesett,hogy az sem. Nem akarok senkit se lebeszelni aki bizik bennük rendeljen de ha eredetit akartok a pénzetekert ne rendeljetek. utolsó, nem lehet,hogy esetleg a converse-nek gyengébben sikerült az a darabja, amit te kaptal? nagyon sok conversem volt már, valamelyiknek tovább bírja az a felirat, de van amiről egész hamar lejön
2020. aug. 14. 11:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Bár én converse márkaboltban és office shoes-ban vásároltam őket.
2020. aug. 14. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!