Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz a nagy márkajelzés...

Tényleg gáz a nagy márkajelzés/logó a ruhákon?

Figyelt kérdés
Amikor pl. pólón hatalmas felirat van, vagy a márkajelzés.

2021. ápr. 5. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

jó de te egy márka által képviselt értékről beszélsz, nem pedig egy márka megjelenítéséről. a kettő nem függ össze.

lehetne bármilyen környezetbarát és tisztességes munkáltató, ha ráraknak egy hatalmas logót (és kb ez az egész designja) akkor az attól még ocsmány a szememben és nem fogom hordani..

a kérdés nem a márka értékéről/ az általa képviselt értékekről szólt, csak a megjelenítéséről.

2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

igen arra válaszoltam, mert azt kérdezte vissza a kérdező


én se vennék egy nagy logos pólót fel

2021. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ingyen hirdetőtábla lenni.
2021. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem összességében nem etszik, de van, amikor elviselem akár magamon is.


Én amúgy sem szeretem a feliratos, mintás pólókat (függetlenül attól, hogy márkajelzés van-e rajta vagy valami "vicces szöveg"), nagyon minimális márkajelzést tudok elviselni magamon (mittudomén, adidas csík, vagy a logo az egyik oldalon vagy ha már márkajelzés, akkor az valami egyszerű, egyszínű, nem giccses) nekem alapból nem is tetszenek másrészt meg egyszerűen csak ízléstelennek tartom, hogy valaki megveszi azt a nagyon giccses és ízléstelen GUCCI pólót a logóval meg a zöld-piros sávokkal középre odab-szva, csak hogy mindenki lássa, hogy megveheti.

Ugyanezt gondolom a logós övekről, övcsatokról is. Fölösleges, ízléstelen, a közönségnek szól, ráadásul túlárazottak.


A CK-ból nekem még azok elmennek, aminek mondjuk pólón/pulcsin közepén ott van a logo/márkajelzés sima fekete/fehér betűvel és amúgy semmi más minta nincs rajta. Ez még nekem belefér, bár munkába nem, inkább szabadidőben, munkán kívül. A fehérneműjükön sem zavar, de pl. a táskáikon elég ízléstelenül néz ki, bár amúgy én a logómintáról is ugyanezt gondolom. A Fendi, Gucci, Dior, LV logós táskák is, szerintem elég meh. Nagyon kevés van ezek közül, ami kifejezetten tetszik.

2021. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!