Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségiző lányok! Most,...

Érettségiző lányok! Most, hogy magassarkúban és nylonharisnyában vagytok egész nap, nem szokott büdös lenni a lábatok nap végére?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 06:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

Jogos a kérdés!


Mivel mindenki a műszál ellen papol, de azért hordják.

Íme egy ide vágó kérdés amiben én 15-ös ként tettem fel egy költői kérdést, de természetesen gyks módra le lettem pontozva mert a lényegre tapintottam...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2021. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

#1 hidd el, nem jó kedvünkből hordjuk. Vagy munkahelyi dress code ahova enélkül be se mehetünk vagy alkalmi viselet. Ezenfelül vannak olyan emberek (mint én is), akiket a műszál nem zavar. So nem tudom honnan vetted ezt a mindenki a műszál ellen papol dolgot.


Kérdésre visszatérve: az első nap kiöltözve mentem majd mikor láttam, hogy senkit nem érdekel milyen ruhába vagyok ott így sima, hétköznapi öltözetbe megyek a vizsgákra (bőrdzseki, póló, farmer, edzőcipő). Nem volt olyan meleg, hogy az alatt az 5 óra alatt (indulástól haza érkezésig) bele izzadjon.

2021. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert használok lábsprayt. Rossmann-ban szoktam venni.
2021. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
te most erre fogod kiverni?
2021. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%

2!

Munkahelyen “kötelezö” ruhaviselést csak a birkákra lehet erőltetni, aki egy kicsit utánna jár az tudja, hogy ezt munkaügyi bíróság elé lehet vinni.

A feleségem megtette, és megnyerte. Na erről ennyit.

Továbbá hogy honnan vettem azt hogy mindenki a műszál ellen papol?

Hát innen, gondolom olvastad a linkemen a kommenteket, vagy nem?

2021. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne kivernem lányként. :D
2021. máj. 6. 10:23
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Akkor még rosszabb, ha lányként tesz fel valaki ilyen undi kérdést.
2021. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
aha.. ha lany lennel, legalabb egy hivatalos alkalommal te is ra lettel volna mar kenyszeritve magassarku + harisnya viseletere es akkor nem kerdezgetnel ilyen beteg, perverz dolgokat.
2021. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, mert nekem akkor nagyon kellemetlen volt. Érettségi után újdonsült barátommal találkoztam és úgy alakult, hogy felmentem hozzájuk egy kávéra. Ültem a konyhaasztalnál és éreztem. Igaz, akkor nagyon meleg volt.
2021. máj. 6. 11:31
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Aha persze, mert a barátod normál zoknis lábszagát nem érezted soha? Én hordok gyakran nylonharisnyát, de esküszöm, ritkábban van abba lábszagom, igaz magassarkút nem hordok.
2021. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!