Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar benneteket, hogy manapsá...

Zavar benneteket, hogy manapság a legtöbb ruha műszálból van?

Figyelt kérdés
Nyári ruhák pl.

2021. máj. 5. 15:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert gyorsan feltöltődik és nagyon megráznak a tárgyak, amint hozzájuk érek. Igyekszem leselejtezni a műszálas ruháimat.
2021. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ma próbáltam venni nyári ruhát, de mind műanyagból van és már előre éreztem, ahogy a hátmon csorognak majd le az izzadtság cseppek a nejlok ruhák alatt.

2021. máj. 5. 15:22
 3/27 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes, szerintem nincs a legtöbb ruha müszálból, rengeteg pamut, len alapú ruhafélét lehet kapni.

Nekem gyakorlatilag nincs müszálas ruhám, nagyon nem egészséges viselet és nem is jó érzés viselni.

2021. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Megosztanád velünk, melyik boltokban szoktál vásárolni?

Köszönöm.

2021. máj. 5. 15:28
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Engem is zavar, nyáron főleg. De télen se jó a műszál, valahogy egyszerre fázok és izzadok benne.


Ráadásul sokkal kényesebbek a mosásra, pl egy műszálas pulcsi amellett, hogy sokkal kellemetlenebb tapintású, nagyon hamar kibolygosodik. De sajnos még a gyengébb minőségű 100% pamutnak hazudott pamutos keverék ruhák is hajlamosak pár mosás után nagyon elhasználtnak kinézni. A jó minőségű pamut ruháim évek után sem szöszösek. Cserébe még 60 fokon isnyigodtan moshatók, míg ha már van egy felsőben vagy farmerban 3-5% elasztán, akkor nem tanácsos 40 foknál magasabb hőmérsékleten mosni.

2021. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Undorítónak tartom a tapintását, ráadásul ömlik a mikroműanyag a lefolyóba. Csak pamut dolgokat veszek, de csalódás, mikor meglátok egy ruhát ami messziről jól néz ki, és kiderül hogy nylon az egész...
2021. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Zavar hat, nem is veszek mar ilyen holmit.

Viszont sportruhazat eseten a muszalat preferalom, de azok jobban is vannak osszerakva.

2021. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak a túrázós cuccaim szintetikusak, de oda jobb is, mert pl. a pamut megszívja magát vízzel és nehezen szárad ami nem praktikus. A többi pólóm, ruhám, fehérneműm stb. mind pamutból van, nem is veszem meg a műszálast. Online vásárolok (emp.com és hasonló webshopok, ami stílusomhoz passzol és jó minőségű, de nem mainstream szóval lehet ezzel nem segítettem).
2021. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen műszálas ruhákat nem szívesen hordok, mert kellemetlen viselet az ilyesmi, és egyébként is nagyon izzadós típus vagyok. Kevertszálas példányaim bőven akadnak, azokat még ki lehet bírni.
2021. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen, borzasztóan zavar, hogy lassan már nem lehet egy értelmes ruhadarabot venni, minden üzlet csak az átlátszó műszálas semmirevaló ruhákkal van tele. Azon kívül, hogy nem kényelmes, nem jó viselet, még környezetszennyező is. Pár éve azért még lehetett venni jobb fajta pamut ruhákat is, de most már kb. minden csak műszál meg átlátszó, semmi anyagból van, ez szerintem borzasztó.
2021. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!