Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terepfutó cipőben lehet utcán...

Terepfutó cipőben lehet utcán mászkálni?

Figyelt kérdés

Tönkrement az utcai cipőm, így a terepfutó cipőmben leszek kénytelen járni míg nem jutok

el újat venni. Mennyire megy tönkre ilyenkor a cipő? Mert mégsem utcára vannak tervezve ezek a fajta cipők.


Ilyen cipőről van szó, talpa miatt kérdezem főleg, nem tudom mennyire használodna el, ha pár napot utcán járnék vele.


[link]


2021. júl. 20. 16:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Picit kapkodtam. Ígérem többet nem írom le, hogy "cipő"... 🙄😁
2021. júl. 20. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de ahogy írtad is nem erre lett kitalálva. Ha figyelmetlen vagy, simán kophat a talpa ha beakad a lábad ide-oda. De azért nem fog tönkremenni, ha nem sokáig hordod.
2021. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak pár napig használod betonon/utcán, akkor attól még elvileg nem fog elhasználódni.
2021. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én egy nyaralás során jártam így, két hétig a terepcipőmet koptattam városokban, nem mondom, hogy nem radíroztam le kicsit a talpát, de utána még vidáman lehetett használni hosszú ideig.
2021. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!