Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek milyen aesthetic tetszik...

Kinek milyen aesthetic tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Gimisként érdekelne más 14-18 évesek véleménye arról, hogy ki milyen aestheticet szeret legjobban, mi az, amit kedvel és mi az, amit nem.

(Megkér mindenkit arra, ha negatív véleménye van valamiről, azt kulturált módon közölje, és ne szidjon mást céltalanul.)

Ha valaki nem érti a kérdést, légy szíves ne írjon értetlenkedő válaszokat, hanem ha érdekli, nézzen utána:)


aesthetic jelentése: jól körülhatárolt stílus, ami általában kinézetre vonatkozik, de akár lakberendezés, különböző zenék, filmek, sorozatok, sőt egy teljes életérzés is tartozhat hozzá. Legtöbbször valami konkrét dolgon, témán alapszik



2022. ápr. 24. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
light/dark academia
2022. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem a cottagecore, goblincore, fairycore jön be nagyon. Annyira békés, barátságos és természetes hangulata van.

A többinek is nagyon jó hangulata van egyébként

2022. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dark academia.
2022. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
hippie
2022. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nagyon változó. Többnyire a hangulatomtól függ, milyen aestheticet választok. De leginkább a goth, grunge, fairycore stílusok közt variálok, aztán néha becsúszik egy-egy cottagecore ruhadarab is. Tehát igyekszem nem egy megadott aesthetichez kötni magam, inkább kísérletezem :">
2022. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én kicsit idősebb vagyok, 22 éves de a dark academia az kb. az én életmódom, állandóan kávézok éjszaka, több mint 300 könyvem van, ezeknek nagyrésze klasszikus, legendás. a cottagecore-t akkor élem nagyon, amikor kuckósan sütök egy kis pitét, v elmegyek nyaralni a hegyekbe v piknikezek, na az nagyon cuki :3
2022. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is idősebb vagyok, de vintage. Mind öltözködésben, mind lakberendezésben.
2022. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!