Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a gumicsizmá...

Mi a véleményetek a gumicsizmáról? Szerintem irtó nevetséges, ronda és undorító, bár nagyon sokan hordják mostanában. Mitől lett ez ekkora divat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézhet ki jól.
2010. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
ne haragudjatok, de szerintem semmilyen esetben sem nézhet ki jól...én bakancsot hordok ha esik, az legalább kinéz valahogy, a gumicsizma iszonyúan tanyasi suttyós, főleg ezek a kis leopárdmintás meg stb. ízléstelen variációk. Egyszínű még talán elmegy, ha valaki ennyire fél, hogy beázik a többi cipője, de akkor is ronda marad, és csak azért hordják a buta tinik, mert menő....
2010. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet-bár én nem követem a divatot-, de ez az egyetlen divat, aminek van értelme. Persze nem ilyen időben kell hordani, amikor süt a nap, hanem amikor szakad az eső. Csak praktikusabb, hogy nem kell kerülgetni a pocsolyákat, nem fogsz átázni, nyugodtan sétálhatsz benne. Mondjuk a zebra, párduc, egyéb állatmintás gumicsizmák gázak, de mondjuk egy egyszínűvel semmi gond nincs. És itt most nem a Tsz-es zöldre kell gondlni.

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Ui.: Én nem hordok gumicsizmát, bakancsot hordok esőben, de semmi gáz nincs ezzel.

Inkább, mintohgy a vizes cipőtől/zoknitól legyen egy ks húgyhólyag-gyulladásuk.

2010. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én azért maradok a hagyományos bőrcipőnél, mert az sem ázik be.
2010. szept. 21. 20:23
 16/16 anonim ***** válasza:
Iiiiimádom olyan édes. :) Csak sajnos alacsony vagyok, és még jobban összenyomna. :( Pedig már majdnem ottvoltam, hogy megveszem. :(
2010. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!