Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlottok? 14/L

AĐA kérdése:

Mit ajánlottok? 14/L

Figyelt kérdés

14 vagyok (lány ) ás elég alacsony kb.158 cm ... mit ajánlott hordanom?? sok hosszitott felsöm van de azt tudom h optikailg kicsinyit. mit ajánlottok??

lécci föleg linkeket. előre is köszi mindenkinek


2010. szept. 22. 14:50
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és vékony vagyok. de lehetőleg ne ilyen nagyon drága ruhákat mondjatok KÖSZI!! :D:D
2010. szept. 22. 14:52
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
én 16 éves lány vagyok:D és én is 158-159cm vagyok és vékony.Én leszarom hogy optikailag mi jó és mi nem.A vékony csajoknak minden jól áll.Jó nem vagyok csont sovány...inkább közepes.De szerintem egy hosszitott felsö egy cicanacival jól néz ki egy alacsony csajon is.....nem csak a magasokon!!!
2010. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csőnadrág.Lehetőleg sötét,olyan,aminek az elején van varrás.

Ez optikailag hosszabbítja a lábaidat.Hozzá olyan cipő,aminek van sarka.Nem kell kifejezetten magassarkú,vagy tűsarkú,csak olyan legyen,aminek azért van egy 4+ cm-es sarka.A hosszított felsőidet meg nyugodtan hordhatod,de csak szűk nacival,vagy leggings-sel.

Persze mindezt csak akkor,ha a stílusod nem mond mást :) Úgy öltözködj,ahogy neked jól esik ;)

2010. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! főleg a 2. válaszolónak :D:D
2010. szept. 23. 13:24
 5/9 A kérdező kommentje:
linkeket tudtok küldeni? (lécci) :D
2010. szept. 24. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

ez komoly? nem tudod elképzelni, hogy hogy néz ki egy leggings vagy egy fekete farmer? vagy egy négycentis magassarkú? :OOO

na mindegy, azért linkeltem és bocsi, hogy ez így meglepett.. .....

[link]


[link]


[link]



o.O

2010. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hajad semmiképp se legyen hosszú. Az a földbe sűllyeszt, ajánlottabbak a rövidebb fazonok. És ne hordj, színesfarmert ergo vörös,sárga, narancs, érted remélem. Hordhatsz hosszabb felsőket is, de akkor a nadrágod legyen csőnadrág. Nem ajánlott a bőszárú nadrág. Köszönöm, köszönöm, tapsvihar.
2010. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek (amugy csőnadrágjaim vannak) :)
2010. szept. 25. 11:56
 9/9 A kérdező kommentje:

persze hogy eltudom képzelni -.-

de azért nem minden magassarkú vagy leggings egyforma.....

2010. szept. 27. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!