Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlottok szemre egy 20...

Mit ajánlottok szemre egy 20 évesnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok nekem valamit ajánlani, valamilyen krémet, vagy egyebet a szememre ráncok/meg csak ilyen "táplálás" képpen?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 13. 20:05
 1/3 anonim válasza:
én még fiatal vagyok ehhez de anyukám több féle krémet is kipróbált már de neki a kedvence a clinique moisture surge gél.nagyon jól hidratál és ha van,halványítja a sötét karikákat a szemed alatt.én is kipróbáltam és iszonyat jó.nincsenek karikák a szemem alatt de nekem is már pár nap alatt látszódott hogy sokkal világosabb a szemem alatti bőr. nagyon ajánlom ezt.
2011. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ránctalanítókrémet !! Bár te már olyan öreg vagy hogy már az menthetetlen mint a shar pei ! De most komolyra fordítva a szót ne butáskodj már minek még neked krém fiatal vagy ! Még csak 20 akkor mi lesz majd 50-nél ? Szerintem ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá akkor valami természetest tegyél az arcodra meg persze ott az uborka pakolás
2011. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem ráncok ellen kell, hanem "bőrsimitónak", mivel gyantáztattam a szemöldök, de nekem kinyúlt a bőröm és azt olvastam egy másik kérdésnél, hogy a ránctalanító krém valamelyest segíthet rajta...

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 15. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!