Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy cipőnek "ràcsos" a belseje?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ki talàlkozott màr ilyennel, és nem is tudom, hogy hívjàk, de amikor érzed, hogy megereszkedik a cipőd talpa belül, és érzed a ràcsokat... Annyira megsüllyed a talpa, mert vékony a felület a talpad alatt, hogy a cipőbelsőn jàrsz.

Kétszer is volt màr velem ilyen (Rieker szandàl és Tamaris cipő), és pàr nap hordàs utàn tönkrementek, de nem vették vissza, mert ez a cipőre jellemző, és megmondtàk, hogy "legközelebb figyeljek arra, hogy milyen cipőt veszek". Nézem a cipőim ismertetőit, amiket hozzàjuk lehet kapni, de abban csak arról van szó, hogy pl. hogyan tisztítsuk. Meg ezeket az ismertetőket nem is kapom meg azelőtt, hogy ki nem fizetem, és meg nem kapoma csomagolàst...

Honnan lehet tudni, hogy milyen a belső? Kvàzi kínai cipőt vettem tizenhuszonezrekért...



2022. szept. 8. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni,de mostanság minden kikönnyített,így sztem a többség ilyen
2022. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( Köszi!
2022. szept. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!