Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már aZ Urban...

Valaki rendelt már aZ Urban Trend webshoppól?

Figyelt kérdés

Nagyon jó áron vannak, ruhák. Csak furcsa , mert nem lehet utánvéttel fizetni. Amikor utoljára ilyennel találkoztam be is fürödtem, mert nem.ért ide a rendelés, így azóta kicsit óvatosabb vagyok.

Valakinek van tapasztalata?



2022. szept. 11. 21:11
1 2
 1/13 medians válasza:

Én rendeltem egy divatos kabátot L-es méretben. Kb. 1 hónap múlva érkezett meg. A minősége még elment, de a méret még S-nek sem felelt meg, pedig nagy címke volt rajta L-es mérettel.

Többet nem rendelek tőlük.

2022. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Egy kamu, szerintem pénz mosoda az egész cég.
2022. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ne! Soha, senki ne dőljön be nekik! 2 hónapra szállítanak, a ruhák alulméretezettek, ha egyáltalán van rajta méret. Aztán azt kérik, hogy Hon Kongba küldjük vissza. Nagyon megjártam velük, vigyázat!
2023. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én rendeltem. Karácsonyra terveztem egy ajándékot. November 25-én rendeltem meg. December közepe táján elkezdtem kérdezni, hogy mikor érkezik meg. Mindig az volt a válasz, hogy már megrendelték a beszállítótól, végül második kérésre visszautalták a pénzt február 23-án.
2023. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szandált rendeltem ,már elutaltam a pénzt mikor érdeklödésemre közölték ,hogy 180 nap a szállitási idö ,ezt sehol nem közöltek elöre ,ugyhogy majd karácsonyra lesz új szandálom .Több alkalommal kértem vissza a pénzemet ,de benyelték ,nem hajlandok visszautalni ,Most feljelentettem öket a Fogyasztovedelemnél .Ne rendeljetek tölük ,nagyon inkorrekt cég ,hiába olcso átverés az egész VIGYÀZAT !!!!!!!
2023. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ahogy az előttem szóló is írta egy büdös nagy kamu az egész weboldalt , én voltam az idióta ,hogy nem néztem meg a véleményeket nekem 360 munkanap után akarják kiküldeni a csomagot és a kedvencem idézem

“ Jó napot,


a szállítás alatt lévő rendelést nem áll módunkban lemondani, mivel a szállítónak kötelessége kézbesíteni önnek a csomagot, így a pénzvisszatérítés nem kivitelezhető.

Ha a szállítás alatt lévő termékek árát visszatérítenénk, akkor valószínűleg a vevő a terméket is és a vételárat is egyidejűleg megkapná, ami értelemszerűen etikátlan lenne az üzletünkkel szemben.” etikátlan mi ? Ostobák , remélem másnak több esze lesz mint nekem és elolvassa ezt a kérdést/ válaszokat !!🤞🏻

2023. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Hopii0201 válasza:
Augusztus 1.én rendeltem rövidnadrágot. Kb 3 héttel később érdeklődtem a hollétén és visszaírták, hogy egy éven belül megkaphatom... Életem egyik legnagyobb hibája volt tőlük rendelnem, főleg hogy előre kérték a pénzt. A pénzt persze nem utalták vissza, tanúltam belőle. Óva intek mindenkit a tőlük való vásárlástól!!
2023. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
URBAN TREND-töl NE rendeljetek semmit ,szemét csaló banda ,Május óta szórakoznak velem ,se áru ,se pénz semmi elérhetöség ,csak egy vevöszölgálati email cim ,Azért érdekes ,hogy miért hagyjak ilyen lazán müködni a T: Fogyasztovédelmi hatóság !!!!!!!! Magyar cégeknek ,millio szabalynak kall megfelelnie ,ezek meg úgy verik át a vevöket ahogy akarják ,és nincs következménye !!!!!!!!!
2023. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 OrkaCsup válasza:
Vigyázat! Tényleg átverés! Én is szeptember elején megrendeltem, 3 hét után érdeklődtem és közölték higy 365 MUNKAnapon belül fogom megkapni, de ha mégsem, akkor majd írjak nekik...Ez vicc! Ki akar bármire éveket várni?! Ez kétlem, hogy így törvényes lenne! Ha többen összeállnánk jó lenne beperelni és megakadályozni, hogy ne folytathassa tovább így a tevékenységét!
2023. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Tolvaj banda !


Soha,sehol,semmit,


Kerüljétek őket!

nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!