Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már aZ Urban...

Valaki rendelt már aZ Urban Trend webshoppól?

Figyelt kérdés

Nagyon jó áron vannak, ruhák. Csak furcsa , mert nem lehet utánvéttel fizetni. Amikor utoljára ilyennel találkoztam be is fürödtem, mert nem.ért ide a rendelés, így azóta kicsit óvatosabb vagyok.

Valakinek van tapasztalata?



2022. szept. 11. 21:11
1 2
 11/13 Czímer Niki válasza:

Sziasztok .

2023.09.06- án rendeltem egy tolltartót. Gondoltam iskola kezdésre megérkezik . Sajnos nem voltam körültekintő. 6000 Ft felett volt az összeg. Mindenről meg van az e-mail .

Érdeklődtem azóta pár alkalommal 5-6 levél . Először 180 nap majd 360 nap amire megérkezik minden féle indokkal. Most írtam meg nekik hogy nem érdekel a magyarázat ha nem kapom meg 3 napon belül az összeget vagy a terméket akkor fogyasztóvèdelem illetve mindenhol megosztom milyen becsülettel rendelkeznek . Felháborító

dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Soha, senki, semmit ne rendeljen tőlük! 7 hónapja várok a termékre, érdeklődésre csak automatikus e- mail!
dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Totális átverés a cég, sajnos én sem néztem utána, hogy mennyire rossz vélemények vannak róla. Gyorsan kellett megoldanom egy ajéndékrendelést, ezért nem voltam körültekintő. 4 hónap alatt érkezett meg az arcpirítóan rossz minőségű kötény amit rendeltem, ráadásul kesztyű nélkül, ami a számlán is szerepel, és mai napig az oldalon is fent van, hogy ÉS kesztyű. Nem pedig vagy kesztyű.. ennek ellenére az volt a válasz, hogy én csak kötényt rendeltem, azt választottam ki.(holott nincs ilyen opció az oldalon, egyértelműen együtt rendelhetők) A visszaküldésről és térítésről pedig annyit sikerült válaszolniuk, hogy 14 napon belül lehet elállni a vásárlástól, ami azért cseles, mert mitől álljak el, ha 4 hónap után látom a 20 filléres rendelt terméket. Szóval az egész oldal egy átverés, tudom, hogy nem látom viszont a pénzem, de ha mások ezt olvassák, talán nem esnek ebbe a hibába. SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE RENDELJETEK INNEN EGY GOLYÓSTOLLBETÉTET SE! :)
márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!