Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen órát érdemes használni...

Trashboy kérdése:

Milyen órát érdemes használni fizikai munkába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Milyen órát érdemes venni annak aki fizikai munkát végez? Jelenleg raktárosként dolgozom és hát szeretek órát viselni meg a telefonra elég allergiásak nálunk viszont az időt azért jó lenne tudni. Van egy fossil bőrszíjas órám de azt nyilván nem veszem fel raktárba mert nem való oda. Most egy huawei watch fit órát hordok ami jó mert az értesítésekhez nem kell a telefonhoz nyúlni, meg vízálló de hosszú távon elég kényelmetlen mert az alsó részén ami a kezedhez ér van egy kis dudor az érzékelőknél, meg már ezeknél is azt hiszik hogy netezik rajta az ember. Másik okosórát nem akarok venni valami hagyományos esetleg digitális órát szeretnék ami nem hal meg ha esetleg valaminek nekikoccanna. Sokan a casio g shock órákat emlegetik de nekem elég rondák azok. Nem azért mert casio hanem mert úgy néz ki mint valami gyerekmagazinos játékóra. Az összeg amit az órára szánok az kb. 30-40ezer forint(esetleg 50 ha nagyon fasza). Tudom nem nagy a keret de mivel van már rendes órám csak munkához nem akarnék drágát.


Eddig ezt találtam: [link] nem tudom ez mennyire való könnyebb fizikai munkához.33ezer forint átszámolva.



2022. szept. 12. 10:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg elég vékony a csuklóm ezért 40-44mm méretben kellene.
2022. szept. 12. 10:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Casio F91W vagy MQ24. Olcsó, strapabíró, kipróbált technika.
2022. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
G shockot vegyêl.
2022. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fú ez a mq 24 jól néz ki és nem is drága és faék egyszerű. Ahogy elnézem még egy kis "kultusza" is van japánban :D. Jöhetnek még az ötletek másoktól is.
2022. szept. 12. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jah csak az mq24 az 34mm-es és plexiüvegje van szóval nem bírja a strapát.

Ha olcsó kell akkor:

AE1000 sorozat

AQ-S810 sorozat

HDC-700

Ezek olyanok mint a G-shockok csak kicsit olcsósítva, vagy vegyél rendes G-Shockot. 20 ezerről indulnak és azok tényleg mindent kibírnak.

2022. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

F91W. Olcsó, pótolható. Bár nem G-Shock, de azért bírja a strapát. Ha kicsit többet tudsz költeni, akkor ez sem rossz. Kb örök élet plusz egy nap. Bár azért ez méretben egy kicsit talán nagy.


[link]


Esetleg ez?

[link]


De amúgy a fentebb linkelt órák is teljesen alkalmasak.

2022. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Casio ae1000w van, mindenképp Casio-t javaslom. Esetleg egy napelemes Tough Solar.
2022. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tényleg elég törékeny ez a mq 24. Ezt néztem még ki: [link]


Ez a híres dw5600 unokája fekete színben, meg egy kicsit más számlappal. Kár hogy analóg órából nem találtam kisebb méretet. Ezek a g shock órák 45mm úgy mint a fossilom csak annak vékony és keskeny háza van ezért az még pont jó a vékony csuklómra de ezeknek a casioknak hiába ugyan az a mérete a vastag gumis ház miatt elég vaskos lenne a kezemen. Mit gonsoltok erről amit linkeltem?

2022. szept. 15. 06:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél, az szerintem jó, bár én G-Shock-ból olyat vennék, ami gumiborítású, de ez csak személyes vélemény. Meg az inverz kijelzőt jól gondold meg, mert hiába néz ki menőn, nagyon nehéz róla leolvasni az időt rosszabb fényviszonyok között.


Amúgy, ha analógot keresel, miért nem nézed meg a nyolcszögletű g-schockokat? [link]

2022. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Néztem ezeket is de mint írtam nekem elég vékony a csuklóm. Óránál maximum a 44mm-es a jó de azokból is ami vékony házas mert az még jól néz ki a kezemen is meg kényelmes. Ez amit linkeltél 46mm meg mivel ügye g shock/ütésálló ezért még a gumis borítás miatt igen nagy és vastag lenne a kezemen. Kár hogy nincs a közelemben egy órás bolt.
2022. szept. 15. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!