Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki rendszeresen hord...

Van, aki rendszeresen hord fehér harisnyát?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok,mert tetszik,nem tehetek róla.Külömben is,ha egyesek szerint a fehér harisnyanadrág kislányos,akkor miért gyártanak felnőtt méretben is?
2022. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Én is.

47F

2022. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ált fehér harinacit hordok fekete rakott szoknyával. imádom
2022. okt. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne kifejezetten gyerek viselet, csak elég kevés nőnek áll jól és nem is megy minden stílushoz. Egyszer még kórházba láttam hogy egy ápolónőn fehér harisnya volt és kifejezetten jól állt neki. Én viszont gyerekként is utáltam és örülök, hogy egy életre megszabadultam tőle :) mellesleg harisnyából egyedül az alap testszínűt tűröm magamon, azt is csak ha fázok.
2022. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14.Válaszoló!

Felnőtt méretben is gyártanak fehér harisnyanadrágot pamut,mikroszálas,vagy vékony(15-20 denes)nejlonharisnyaként is.

Ahogy te írtad,hogy a kórházi ápolónőnek jól állt a fehér harisnya,én is tudok mondani pár dolgot.

Általános iskolában (80-as évek közepe,90-es évek eleje) a fizika-matek szakos tanárnő hideg időben fehér kötött harisnyanadrágot hordott szoknyával,aztán régi bordázot kötésűt. És tényleg jól állt neki.De a biológia,technika tanárő is követte a példáját,sőt a földrajztanárnő is.Csak ő már bordó,sötétkék,meg drapp színűeket vett fel.

Sőt a lányok is ilyet vettek fel, amikor simán valamilyen ünnepség volt.

De sajnos ezek az idők már elmúltak!

2022. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó nekem van elég hasonló harisnyám télen szoktam használni alváshoz, én nagyon szeretem.
2022. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én!

Józsibácsi a tangás kertész

2022. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!