Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar most mindenki...

Miért akar most mindenki ilyen grunge meg ilyen pulcsis farmeros nyomi lenni?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt látom h csomó velem korú lánynak ez az ízléstelen sz*r a "saját stílusa" miért van ez?
2023. ápr. 13. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mit zavar az? xd neked nem tetszik, akkor hordj mást.
2023. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert a média gerjesztette, páran elkezdték, a többi birka meg beállt mögéjük. Sokan azért, mert úgy vannak vele, hogy "akkor biztos ez a jó", sokan azért, mert bizonytalanok a saját stílusukat illetően, sokan meg azert, mert nem akarnak kilógni a sorból, ők is divatosak akarnak lenni, sokan meg át se gondolják, csak megveszik amivel tele vannak az üzletek.
2023. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Mintha nem ez menne már évtizedek óta. Tupírozod a hajadat a nyolcvanas években, flannel inget hordasz a kilencvenes években, csipőnadrágot a kétezres években, mindig van aktuális divat, amit a média gerjeszt.

De szerintem a 2020-as évek pont az, ahol minden stílus totál elfogadott, úgyhogy nem akarsz úgy kinézni, öltözz máshogy.

2023. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
84%
Neked nem mindegy? Mostanság már nem az van, hogy egy dolog divatos és nem lehet mást kapni, van minden ruhából mindenféle, egyszerűen mindenki veheti azt, amit akar. Ha valaki pulcsit meg farmert akar, akkor azt. Ha valaki elegánsat, akkor azt.
2023. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem ízléstelen. Bármilyen stílusban fel lehet öltözni normálisan és ízléstelenül is.

A grunge meg jó! Én is szerettem, szeretem, mármint a zenét. És nem is mostani divat. Kb. 30 éve volt igazán az :)

2023. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem ízléstelen. Ha neked nem tetszik ne hordd.
2023. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Jól látod kérdező!

Én meg azt is hogy mennyire védik ezeket a buznyákokat, akik messziről úgy néznek ki mint egy deszkás fiú.

De ha fiúkat ekéznél, akkor mind melléd állna.

Szhar részrehajló banda.

2023. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Bevallom vettem én is pár ilyesmi ruhát, arra gondoltam legalább kényelmes lesz és a férfiak sem fognak annyira nezni, de hosszútávon nem éreztem nőnek magam, csak csövesnek.
2023. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
36%
Kényelmi okok?
2023. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezer éve divatban van ez a stílus
2023. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!