Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Fjallraven termékeket...

A Fjallraven termékeket ugyanaz a proli réteg szólja le aki az iphoneoket is? Vagyis akik nem engedhetik meg maguknak ezért alázzák mindenhol a márkát és a használóit. Meg hogy a kínai harmadennyiért ugyanaz meg más lózungokat tolnak.

Figyelt kérdés

Nekem pl. van a hegyekbe egy Raven 28 ami két éve tökéletes az egyetemre és a városba pedig egy Kanken laptop 17.

A következő pedig a válltáskájuk lesz és a téli sapka. Mondjuk érdekes, hogy ma már csak Budapesten látni viszonylag többet a márkából.


2023. aug. 22. 16:28
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
81%

Nyilvàn így van, ahogy àllítod, Pistu.


Anyàdék am nem tanítottak meg kérdezni?

2023. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés? Azért az hogy egy hátizsák kibír 2 évet nem nagy cucc. Nekem van több mint 10 éves Vansem.
2023. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod értelmezni az nem az én bajom. Írták is, hogy gyengék a kompetencia mérés eredméynei.
2023. aug. 22. 18:16
 4/10 A kérdező kommentje:
eredményei*
2023. aug. 22. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Jól tudok szöveget értelmezni, és szerencsére rég nem középiskolás vagyok. Úgyhogy nem érint a PISA teszt (kompetenciamérés egy szó). Az a kérdés, hogy prolik szólják-e le? Mit értesz proli alatt? Ma Magyarországon nem igazán vannak már mereven elkülönülő társadalmi rétegek így proletariátus sem. Ezért mindenki azt nevez prolinak aki épp nem szimpatikus neki. (És általában a legnagyobb türhők proliznak a leghangosabban, mert ezzel kompenzálnak.)
2023. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem erről van szó.Egy takarító is megveheti az iphonet ha akarja.

Vannak prioritások az életben.Én nem vettem iphone t,mert nekem az nem éri meg.Egyszerűen nincs rá szükségem. Van viszont Felder gyalugépem,meg egyéb csúcskategóriás szerszámaim,amire meg szükségem van.Persze ezt nem látja az utca.A ruha huszadrangú kérdés számomra,ami nem azt jelenti hogy rongyokba járok. Nem szúrja a szememet ha vki xy márkát aggat magára.Hogy őszinte legyek,képes vagyok végigmenni a várososban úgy,hogy észre se veszem ezeket,hacsak nem óriási kontrasztos feliratokkal hirdeti magán az illető az Armani,CK meg egyéb márkajelzéseket,amit meg viccesnek tartok.Dehát kinek mi a szive vágya.Sok ember szereti a külsőségeket sok meg nem.

Aki ezért él,annak ez bejön másokon is.Aki meg nem tartja semmilyen szinten mérvadónak,nem jelent semmit.

tképpen még az illető ugymond anyagi helyzetéről is téves információkat szolgáltat.Egyik ismerősöm ujságolta hogy egy közös ismerősünknek biztosan jól mehet,mert egy csócskategóriás új BMW terepjáróval közlekedik.

Hogyne!Mondtam neki nevetve.Nemrég kapta meg a soffőri állását.

2023. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Fjallraven bárki vehet 1-2 ezer Ft-ért. A legtöbbet hamisított termék, kb hozzád vágja a kínai piacon a kínai és 2 ezer Ft. Ugyan úgy néz ki, mint az eredeti.
2023. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki a fene vesz hamisítottat? Én 50 ezerért vettem a hivatalos külföldi oldalról. Aztán így is spóroltam a hazai forgalmazók áraihoz képest.
2023. aug. 23. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kb minden ismerősömnek hamis van. Mondjuk az enyém is az.
2023. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
96%
Manapság már szinte nem is hordják, pedig 2-3 éve milyen menőnek érezték magukat vele.
2023. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!