Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok, ciki ha fiú...

Fiúk lányok, ciki ha fiú szereti a biciklis nadrágot?

Figyelt kérdés
Az én férjem vett magának mert szerette volna ki próbálni milyen is ez, mert olyan sokan viselik, és bizony nagyon is be jön neki. Nekem is tetszik rajta nagyon.

2023. szept. 8. 20:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen ez sima "bicónaci" nem betétes:)
2023. szept. 12. 09:04
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A bringás shortnak fenék- és genitális betétje van szivacsból, bőrből, gélből, stb.

Ne keverjük a szezont a fazonnal, és Gizikét a gőzekével.

Aminek nincsenek betétje, az általánosan használható mindenféle sportokra és/vagy szabadidős tevékenységekre.

Az atlétikában az egyik legtöbbet használt sportruházat -különböző hosszúságú kivitelben- a legrövidebb ugróshorttól a bokáig érő futónadrágig bezárólag, de a gimnasztikában és a szertornában is régóta megtalálható különböző gyakorlatokhoz, különböző hosszúságban és kivitelben.

2023. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam hordani utcára ilyen gatyát, ma is az volt rajtam, teljesen jó, szerintem simán felveheti utcára is. Senki nem nézett emiatt furán rám, inkább azt veszem észre, hogy tetszik mindenkinek. 32/ f
2023. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, nagyon kényelmes nadrág.
2023. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a férjed? Bár ez nem korfüggő, hogy ki hordja
2023. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szerintem egyáltalán nem csak csajos viselet, mindkét nemnek nagyon jól áll, van kifejezetten férfi biciklis nadrág, én csak olyanokat hordok.
2023. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az anatómiai eltérések miatt a bringás gatyók is férfi és női kivitelben készülnek.
2023. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van én is szeretem. Van pamut meg fényes is.
2023. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha cikiznek érte nem tud érdekelni. Jó és nagyon kényelmes, meg sem gondoltam volna róla:)
máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán, szerintem nagyon csinos viselet egy férfin, utcára is! Főleg ha jó hozzá az alakja is!
máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!