Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lett a Shellys Rangers...

Kiskutya86 kérdése:

Mi lett a Shellys Rangers illetve Red Rooster és a Getta Grip bakancsok gyártásával?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne mi lett ezekkel a bakancsokkal mert biztos forrásból igazából semmit sem tudok. Az biztos hogy egyiket sem gyártják tudtommal és van amelyiket már vagy 20 éve nem.

Pedig tényleg ezek a bakancsok még bírták a strapát.

Van is egy Getta Grip bakancsom, gyönyörű állapotban, harmadik talaja vagyok. Meg most vettem egy Shellyst, pirosat.

És mind a kettő a ritka 44es méretet képviseli.

Lényeg a lényeg, ha bárki tud bármit ezeknek a bakancsoknak a történetéről, vagy arról hogy miért szűntek meg azt nagyon szívesen hallgatom. Sok emberrel beszélgettem és sajnos nem futottam sokra sok egykori kultukus bakancs tulajdonosától sem.

Köszönöm, kellemes ünnepeket



dec. 30. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megszűnt a gyártó vagy csak Európában nem kapható.
jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!