Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levis farmerek tartósabbak?...

Levis farmerek tartósabbak? Érdemes több pénzt kifizetni ilyen farmerekért?

Figyelt kérdés

Átlag olyan 10-15 ezer körül szoktam nadrágokat venni, azonban a legtöbb nekem hamar szétszakad.

Levis farmerek átlag 40 ezer forint körül vannak.

Vajon ezek a farmerek tartósabbak?



febr. 7. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Most vettem egy Levis farmert, csúcs minőség. Ja és kényelmes
febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen, bár az évek alatt a levisnek is romlott a minősége. De még így is ezerszer tovább bírja mint egy olcsó. Ha találsz olyan fazont ami tökéletesen áll rajtad megéri beruházni rá
febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Èn nem vagyok vele megelégedve.A szín kopik nagyon.Írja,hogy nem szabad mosni,csak ritkán,hideg vízben de nekem így is borzalmasan kikopik pár hónap alatt
febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Outletben néha kilehet fogni 15.000 ért nadrágot .
febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Az átlagnál jobb minőség, most is van, de az áráért hamar elkopik még vékony alkatú tesómon is (tehát nem feszül, dörzsölődik).

Volt régebben egy Gap indigókék farmerom (turi), nyomába nem érnek a márkaboltban vett új Levisek.

febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy fekete nagyon hamar szürkére kopott, mondjuk én minden 3-4 hordás után mostam...
febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!