Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrhatású leggings lehet menő...

Bőrhatású leggings lehet menő egy fiún úgy, hogy ne nézzék búzának?

Figyelt kérdés

febr. 7. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Lehet ha van normális alakod hozzá, és nem olyan csajosan fényes a leggings. Egy mattabb felületű nézhet ki jól fiún is.


Milyened van?

Mivel akarod hordani?

febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképpen annak fogsz tűnni.
febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
miért lenne búza énis jo magam hordok Bőrhatású leggings persze férfit nőkröl is lehetne mondani ők hogy r*b*sen hordják.
febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Kajak nem tudom ezt a ruhát elképzelni egy férfin. Légyszi töltsetek már fel egy arc nélküli képet, amin ezt a nadrágot viselitek.
febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Hánynom kell a leggingses fiúkáktól! Legyetek már férfiak és az ilyen testre simuló ruhadarabokat hagyjátok meg a lányoknak, higgyétek el, nekik jobban áll!
febr. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még nincs nekem. Csak egy stílusos ötletre várok, hogy lehetne hordani. Tényleg jó lenne egy képfeltöltés.
febr. 8. 07:23
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
#5 nekem is Hánynom kell a leggingses lányoktól meg gusztustalan is leggings nem csak nőknek való, hát nőkneksem nem áll jobban egy férfi nem ruha alapján lesz férfi hidd el. amugy nyugodtan le lehet pontozni.
febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ívy1 ***** válasza:
100%
Egyszer, egy sráccal akivel jó barátok vagyunk, beszélgettünk a leggingsröl,felajánlottam hogy próbáljon fel az enyém közül hogy, milyen.Azt mondta hogy,ennèl kényelmesebb nadrág mèg nem volt rajta, szóval valahol értem hogy miért akar némelyik férfi leggingset hordani.
febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező 3 és 7 hetes vagyok . Bőrhatású leggings hogy mivel lehet hordani kardigánnal Pulóverelre polóval kabátal hosszítottal simán lehet hordani ami takarja feneket énis ugy hordom pld kardigánnal.
febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi kényelmes abban,hogy ragad rád az a xar?Nem férfiaknak lett ez kitalálva,max. pár lmbtqxyz tag reklámozza.
febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!