Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrhatású leggings lehet menő...

Bőrhatású leggings lehet menő egy fiún úgy, hogy ne nézzék búzának?

Figyelt kérdés

febr. 7. 19:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
# 10 ez tévedés itt nem reklámozik senki legginst nem csak nőknek való vannak olyan legginsek férfiaknak tervezték külföldön sok férfi hord legginst olyanok is 60 év felett is hordanak csak nálunk vannak gyenge elmü nők és férfiak hogy eszt fel tudják fujni.
febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"eszt"?Mit?


Gondolom,hogy már nincsenek heréid vagy nem is voltak soha.

febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
miért talán neked van farmer nadrág alatt meg mackónadrág alatt férfinek érzed magad talán kiváncsi vagy p*cs*mre.
febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem,de látom,hogy nem fogtad fel a mondandómat.
febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#10 ahogy te sem, férfinek érzed magad ugy látszik te Tökéletes f*szn*k érzed magad .
febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet venni úgy is, hogy elfogadhatóan, meg úgy is mint a nők,feltűnésből.

Én volt idő amikor hordtam, olyant is ami bőrhatású és olyant is ami latexhatású.

Én vékony alkatú, lábú vagyok, fiatalos kinézetű 30+ korú, tehát ilyen kinézetű, alkatúaknak jól álhat, pláne ha normális fajtát hordassz, nem ami olyan sportos fajta.

Sőt sok csajnak tetszik is ahogy kiadja a popsi és pénisz alakját 😊

ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!