Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek "ciki" turkálokban...

Szerintetek "ciki" turkálokban vásárolni?

Figyelt kérdés

A buszon hallottam erről két fiatalt beszélgetni. Szerintük nagyon cringe turkálokban vásárolni. Szerintem amúgy nem az. Hiszen nagyon jó darabokat kilehet fogni, nem utolsósorban kiméljük a környezetet és a pénztárcánkat is.

Nektek mi a véleményetek erről?


febr. 18. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ujrahasznositas a jovo.

Kornyezettudazos fel ott viselkedes turkalobsn vasarolni.

febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem ciki, csak sok helyen hülyeség. Tele van primark meg más fastfashion cuccokkal olyan áron, mintha az eredetit venném. Már nagyon ritka kifogni bármi márkásat, ami jó állapotú is és nincs túlárazva. A férjemnek találtam ősszel egy TheNorthFace túrapulcsit egy egyedi áras Hádában, majdnem hétezerért. Talán nincs eredeti áron, de látszott rajta, hogy eléggé el van nyűve, ki van nyúlva stb. Hétezerért.
febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen ciki egy kicsit ha úgy nézzük, mert nem menő. De így nézve az is ciki ha olcsón veszel új ruhát.
febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan egyedi cuccokat találtam ott, amit boltban erre fele nem. Tök jó! Amióta meg vinted van, meg marketplace, kb nem vettem boltból új ruhát. Csak zokni, bugyit ilyeneket. Meg nadrág, mert az elég lutri próba nélkül, bár egyet kettőt vettem meg egy szoknyát. De a felsőket be tudom lőni jól, azért az előbb említett darabok neccesek... A kínai ruha üzleteket meguntam kb. 2019-ben, mert mindegy egyszínű és snacc és minőségileg sem jók. Minek költsek akkor annyit rá, ha szállítással együtt tudok venni magánszemélytől 2 ezeré vagy ha többé is még jól járok.
márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!