Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tartós farmerek ?

Tartós farmerek ?

Figyelt kérdés
Milyen márkát vagy boltot választotok ha tartósan több évre akartok farmert venni ? A New Yorkerben szoktam venni de azok jó esetben 1 évet bírnak és annyi. Nektek milyen márkák jöttek be ?

márc. 1. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Levi's
márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pfff, a férjem 40 ezres levis farmerja fél év után elkopott, belül combnál...

Szóval nekem nagy csalódás volt.

Reserved, springfield, zara, c&a - ezek nem mentek szét, és áruk a levis töredéke :)

márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a titok, hogy ne csak egyet, vagy váltogatva kettőt hordj állandóan! Régebben én is ezt csináltam és jó ha fél évet kibírt egy gatya. Lyukasra koptattam.

Most sok van. Egy héten kétszer nem veszem fel ugyanazt. Nagyjából hetente egyszer hordok egyet. Így a kevés használat miatt (nem azért mert minőségre annyira jók), évekig bírják. Van olyanom, amit legalább 5 éve hordok. A kedvenc gatyáimat pl. sajnáltam mindig ilyen miatt kidobni. Így legalább ha ritkábban is, de tovább tudom őket hordani.

márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalam is hasonlo. Olyan 5 eve teljesen veletlenszeruen vettem egy GAP farmert, mert valami nagy akciojuk volt es probara nagyon kenyelmesnek tunt. Annyira bejott, hogy utana meg lett 3 ugyanettol a gyartotol. Elmult 4-5 evben altalaban ezt a 4-et valtogatom, nem mindennap, de vannak hasznalva. A legregebbin mar latszik a kopas, de meg hasznalhato, a tobbi meg abszolut okes.
márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én legutóbb 3-4 éve a Kikben vettem a legolcsóbbak közül, asszem -Identic man vagy mi volt a márka, de teljesen jók a mai napig is még.

Nem feltétlen a világmárkák a legjobbak mindig 10-szer, 20-szor annyiért, mint egy olcsóbb, de ugyanolyan jó minőségű.

márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Lee vált be
márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Van egy kb 45-50 éves trapézszárú Lee farmerem. Amíg divat volt, kifulladásig hordtam, most egy pár éve a kertben használom. Köszöni, jól van.
márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!