Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne ez egy fiúnak?

Gáz lenne ez egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jól kinéző bőrkabát amit megszeretnék venni, de női. Az lenne a kérdésem h egy 19 éves fiú hordhatna egy női bőrkabátot? nem látszik rajta különösebben hogy női csak a szabása max szűkebb, de az nekem nem is feltétlenül baj mert vékonyabb vagyok. A weboldalon a modell 175 centi (én is annyi vagyok) és S-est hord. Arra gondoltam hogy egy számmal nagyobbat vennék és azt hordanám. Gáz lenne? A válaszokat előre is köszönöm

márc. 3. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ha nem is látszik, hogy női, akkor miért lenne baj? Mások úgysem fogják tudni, hogy melyik részlegről van.
márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Talán linkeld be, hogy tudjunk érdemleges véleményt mondani.


Miért akarsz női ruhát venni? Biztosan nincs abból a fazonból férfiaknak? Ha nincs, akkor elég specifikusan női ruhadarab lehet, nem uniszex amit hordhat férfi is. De mondom kép nélkül elég nehéz...

márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem vészes.
márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha balra kell gombolni vagy arra van a cipzár, akkor gáz.
márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

A gombolas iranyabol latja a szakavatott szem. De ma mar kb senki nem foglalkozik ilyen reszletekkel. Az unisex irany a trend.

A mellboseg derekboseg stb mereteket nezd meg,h jo-e rad.

[link]


Ennel a fazonnal,ha nincs patent,akkor bizonyithatlan ,h noi vagy ferfi a fazon miatt. (Ez ferfi gombolas)

márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha felpróbáltad, jó a méret és nem rózsaszín szívecskés, flitteres, akkor szerintem ne foglalkozz vele, hogy milyen nem van a címkéjére írva! Nekem farmerem van olyan, ami eredetileg női és imádom, pont passzol mindenhol és nincs ráírva nagy betűkkel a külsejére, hogy női.
márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Itt a link [link]


És a cipzár balra van de nem hiszem hogy ez annyira feltűnő lenne utcán. Férfiaknak hosszabb lábig erő van ilyen hasonló de az jóval drágább és nem is bőrdzseki

márc. 4. 00:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem látszik kimondottan nőinek, akkor nem gáz. Próbáld fel, és ha jól áll akkor hordjad bátran.


De azt felejtsd el hogy egy számmal negyobbat veszel, mert az hülyén fog kinézni. Bőrkabátból mindig olyat vegyél ami egészen passzentos, és teljesen követi az alakod, mert ez néz ki jól. Ha vékony vagy akkor meg főleg passzentos legyen, akkor is ha női.


Korábban nekem is volt női bőrdzsekim, senkinek nem tűnt fel, ez is teljesen szűk, passzentos fazon volt. Imádtam, de sajnos kinőttem.


Viszont most is van két kedvenc szűk skinny farmerom ami női. Teljesen jól állnak, passzentosak mindenhol, és szuper kényelmesek. Hordom is őket rendszeresen, nem feltűnő hogy női.

márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 vagyok, közben látom már a linket is.


Jól néz ki, vagány, nekem tetszik, simán hordhatod szerintem. Egy dolog ami nem ideális, hogy elég rövid a dereka. Ami nem csak derékig, hanem pár centivel lejjebb, fenék felső harmadáig ér, az szerintem jobban mutatna. Nehogy kinőtt kinézete legyen ha felveszed. Csajokon ez mutatós hogy csak derékig ér, de srácoknál ez úgy hathat mintha kinőtte volna.

márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki, nekem tetszik.

Most őszintén, van annak bármi gyakorlati jelentősége hogy merre van a cipzár?!

márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!