Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne ez egy fiúnak?

Gáz lenne ez egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jól kinéző bőrkabát amit megszeretnék venni, de női. Az lenne a kérdésem h egy 19 éves fiú hordhatna egy női bőrkabátot? nem látszik rajta különösebben hogy női csak a szabása max szűkebb, de az nekem nem is feltétlenül baj mert vékonyabb vagyok. A weboldalon a modell 175 centi (én is annyi vagyok) és S-est hord. Arra gondoltam hogy egy számmal nagyobbat vennék és azt hordanám. Gáz lenne? A válaszokat előre is köszönöm

márc. 3. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó lesz ez, vedd meg nyugodtan.


Nekem amúgy meggyőződésem, hogy sok ruhaüzlet ide-oda pakolgatja a cuccokat a részlegek közt, mert a másik részlegen megvenn

márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A másik részlegen meg
márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szar a telóm, szóval a másik részlegen gáz megvenni, de amúgy simán vinné a másik nem is.
márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!