Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos, szexi és nőies...

Divatos, szexi és nőies öltözködés-Honnan?

Figyelt kérdés

Fogytam, és mostmár a ruháim nagy része nem jó rám. Mivel teltebb voltam, ezért nem igazán a szexisebb, nőiesebb ruhákban jártam, viszont beállt a súlyom, egy éve nem változik, és szeretnék divatosabban, nőiesebben öltözni.


Ki honnan veszi a divatosabb ruháit?


márc. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Ruhabolt?
márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
S-es méret vagy most?
márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1., Oké, hogy ruhabolt, de látok nőket, akiket még én is megnézek nőként, akiken szép csinos ruha van, mint mondjuk olyan ruha, ami nem minden boltban kapható, vagy én nem is tudom.


2., Igen, S-es méret vagyok.

márc. 11. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Hany cm vagy, hany kg?
márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
163 cm, 54 kg.
márc. 11. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon megszerettem a Mystic Day ruhákat. Nézz szét, hátha neked is bejönnek. Az áruk drága, viszont vannak mindig akciók. Azokat érdemes keresni.
márc. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet.
márc. 12. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Envy,Blue Nature,Mystic day,Reserved.Én még a Tallyban is találtam farmer ruhát,rövid nadrágot,pedig rajtam vsgy tizenkét kilóval több van.O la voga,bár azt ndm ismerem.
márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rouge Avenue, akár, Mayo Chix
márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van Graaf.
márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!