Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves az a legrégebbi...

Hány éves az a legrégebbi ruhadarab, amit még ma is hordasz napi, heti vagy legalább havi szinten és nem csak otthon?

Figyelt kérdés

márc. 16. 16:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csak emlékeztetőül: a kérdés olyan ruhákra vonatkozik, amit még hordotok is, nem csak úgy "van"... :)
márc. 16. 20:38
 12/22 Metionin ***** válasza:
100%
16 de ez egy szoknya és egy hosszabb pántos felső, így nem egész évben hordom csak melegben.
márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok: Mindegyiket hordom, és soha nem szégyellném.
márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szinte már a vicc kategória, de nekem is van egy régi ingem, amit 1994-ben vettem Romániában.

100% pamut, minden gombja eredeti, sehol nem szakad, nem foszlik pedig meglehetősen sokat hordtam/hordom.

Ki sem merem számolni, hányszor lehetett már kimosva, és semmi fakulás, vagy kopás nem látszik.

márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
A nagymamám ruhái közül viselek néhányat, nem tudom pontosan mennyi idősek de mindegyik több mint 10 éves.
márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"A nagymamám ruhái közül viselek néhányat ... több mint 10 éves."

Csak tíz? :D Azt hittem, ha nagymamával kezdődik a mondat, legalább 4o-5o év lesz a vége. :)

márc. 17. 10:12
 17/22 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
2013ban vettem a kabátomat, ami mai napig jó állapotú. Az egyik nadrágom is 2013as, az is jó még, ahogy két pulcsi is kb azóta van meg, ha nem régebb óta.
márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként, 2011-14 között rengeteget turkálóztam, mert annyira hülye volt az akkori divat, amiben a kortársaim parádéztak. Csípőnadrág rendkívül kényelmetlen anyagokból, “besz@rós” háremnadrág, neon színek, strasszköves pólók, amikről már potyogott minden egy mosás után, a többin meg elcsépelt és giccses feliratok voltak, ejtett nyakú felsők, amik prolisan álltak, ha AA-nál nagyobb volt a melled.

Szinte csak turkálóban találtam “normális” fazonú dolgokat, amik a retrós ízlésemnek is megfeleltek. Ma már újra kényelmesek a Bershka, Pull & Bear farmerei is, de akkor vadászni kellett.

Rengeteg felsőm, ingem is van még abból az időből. Leginkább Marks & Spencer, Street One, Next, Mexx márkájúak. A mai napig hibátlan állapotúak rengeteg mosás után.

márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok de van egy kb 15 éves tavaszra való kabátom amit mindig hordok ősszel/tavasszal
márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem gyanús, hogy az anyám által negyven éve, az ő kamaszkorában varrt matrózgalléros kis miniruha, amit ugyan csak nyáron hordok, de akkor gyakran. amúgy nincs sok régi cuccom, magasabbra nőttem mindenkinél a családban, meg viszonylag fiatal is vagyok, a saját legrégebbi cuccom talán a téli cipőm, cuki kis piros bakancs, van vagy tíz éves.
márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!