Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért hord mindenki tangát?

Mért hord mindenki tangát?

Figyelt kérdés
Kényelmesebb vagy csak divatból suliban mindenki azt hord en még nem probáltam 16 éves vagyok.

márc. 17. 06:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Rég jártam már középiskolába, nekünk annak idején nem volt szabad fehérneműben flangálni a folyosón. Ennyit haladt volna azóta a világ, vagy röntgenszemed van, és átlátsz minden lány ruháján?
márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tesi öltözésnél látszodik
márc. 17. 07:11
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Szóval vagy együtt öltözik az összes évfolyam összes osztálya, vagy csak az osztálytársnőid hordanak mind tangát. Ha a második eset, miért nem tőlük kérdezed meg, hogy kényelmesnek találják-e, vagy csak divatból hordják?
márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
16 éves vagy de azt nem írtad oda hogy L vagy F.
márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert a kérdésedben írt állítás nem igaz, ezért értelmetlen a kérdésed!
márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már én sem vagyok sulis, tesiórám sincs, így nem öltözök át mások előtt. Nem látja senki. De én is szinte mindig tangát hordok. Nem azért, hogy bárkinek is mutogassam. Lehet hogy csak megszokás, nekem ez a legkényelmesebb. Ezen kívül a hűvösebb időszakban szoktam franciabugyikat hordani. A normál hagyományos fazon valahogy fura lenne.
márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak az kényelmes meg az tetszik, ennyi. Nekem legtöbbször mindegy hogy milyen fazon van rajtam(az egyáltalán nem nőies fazonokon kívül) és ha bemegyek egy fehérnemű boltba, kb 80%-a a kínálatnak tanga. Szóval előbb veszem meg azt. A francia néha hátrányosabb szűk vagy vékonyabb cucc alá mert elcsúszkálhat és/vagy kirajzolódik a körvonala.
márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Én csak azért hordtam, mert gáz volt ha nem.

Amúgy gyűlöltem, rohadt kényelmetlen volt

márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert jobban mutat a feneked benne/nem látszik annyira át a nadrágokon/ nem kell igazgatni annyit/ melegben meg egyértelmű az előnye.
márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk csak hárman hordunk tangát a fiúk közül. Lányok között nem tudom milyen az arány, de gondolom a legtöbb lány is tangát hord.


Én azért hordom mert kényelmes is, meg egyre inkább divat srácokon is. Barátnőmnek is bejön rajtam, azt mondja jó seggem van benne. :)

márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!