Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért hord mindenki tangát?

Mért hord mindenki tangát?

Figyelt kérdés
Kényelmesebb vagy csak divatból suliban mindenki azt hord en még nem probáltam 16 éves vagyok.

márc. 17. 06:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kenyelmesebb
márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Abban a hitben vannak, akik azt választják (sokak), hogy nem látszódik a vonala...

Úgy gondolják, ebben jobban látszik a formájuk, így jobban bejönnek a pasiknak vagy épp a párjuknak.

Kényelmesnek titulálják, de ezzel az érvvel szemben igen szkeptikus vagyok.

Hordja azt XY, mert a menő, a srácok által vonzónak tartott VW is azt hordja, ezért másolja, mert úgy hiszi, így jobban elfogadják.

Hordja, mert ezzel akarja kifejezni identitását, hogy mennyire más, bár ezzel is szkeptikus vagyok, mert épp pont az egyöntetűvé válást támasztja alá.

márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 b1812567 ***** válasza:
0%

Az utolsónak igaza van, ha le is pontozta valaki.


Van akinek kényelmes, más esztétikai okból hordja mert neki azt tetszik vagy úgy gondolja, másoknak ez tetszik. Van akinek mindegy, de mondjuk a párja kedvéért vagy randira felveszi.


De ebben a korban különösen erős a csoportnyomás is. Az ember (fiatal felnőttek már, nem gyerekek) sokszor követnek mintákat, mert kényelmetlen érzés ha nem teszik. A ruházkodás téren ez különösen erős.

De nem baj ez, így működik a szocializálódásunk. Aztán idővel elengedjük a dolgot, mert megerősödik a személyiségünk, megtaláljuk a saját stílusunkat és már magabiztosabban leszünk. (Már aki, ugye :D )Legalábbis jobban lesz*juk mások mit csinálnak.


Kérdező, vegyél néhány kényelmes darabot, próbáld ki bejön-e. Aztán ha nem, akkor tedd el a fiók mélyére (hátha adott esetben mégis úgy érzed, hogy felvennéd). És ha bárki szóvá tenné, miért mást horgász, egyszerűen mondd meg, hogy neked nem kényelmes, egyébként meg semmi köze hozzá.

márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó komment összefoglalásául egyszerű a kép:


a gyenge jellem követi a trendet abban a hitben, hogy ettől egyénivé válik, mert ezzel többnek érzi magát (pontosabban: a trend nem-követése miatt kevesebbnek), míg az erős jellemek ignorálják a trendet, és racionálisabban gondolkodnak és jellemük valódi fejlődésen megy át.


Bárki bármit is gondol, ez a helyzet a tangákkal kapcsolatban is.



A többi 90%-ban csak önámítás.

márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az kényelmes.26N
márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!